2021/22 KUP SRBIJE SENIORI


najbolji poenter(poeni / setova)

#14

NIKOLAMELJANAC 6,46(84/13)

#17

MLADENBOJOVIC 6(108/18)

#11

BRANISLAVGRKOVIC 5,5(11/2)

#19

RADOSLAVPARAPUNOV 5,38(70/13)

#17

SAMEDHALILOVIC 5(10/2)

najbolji server(as-servis / setova)

#15

TOMOMICIC 1,2(6/5)

#14

NIKOLAMELJANAC 0,69(9/13)

#5

DEMIRDOLOVAC 0,67(2/3)

#5

LUKATADIC 0,62(8/13)

#17

MLADENBOJOVIC 0,61(11/18)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#15

NIKOLAPAVLOVIC 1,09(12/11)

#11

BRANISLAVGRKOVIC 1(2/2)

#11

NEMANJACUBRILO 1(15/15)

#7

BENJAMINDACA 0,93(13/14)

#10

SEYDOUMBENGUE MAMADOU 0,89(17/19)

najbolji server(as-servis)

#5

LUKATADIC 8

#12

ALEKSABATAK 8

#15

TOMOMICIC 6

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#1

STEVANSIMIC 14

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#1

ALDINZORANIC 100%(7/7)

#20

MILOSKRSTESKI 83%(5/6)

#10

ELVIRZUKOVIC 81%(25/31)

#15

MARKOMILENKOVIC 69%(18/26)

#14

ALEKSANDARMILIVOJEVIC 69%(11/16)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#11

BRANISLAVGRKOVIC 75%(9/12)

#17

ALEKSANDARANDONOVIC 65%(17/26)

#3

ALEKSANDARSTEFANOVIC 64%(18/28)

#14

NIKOLAMELJANAC 62%(71/114)

#5

LUKATADIC 61%(36/59)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
BLOKER 2  
PAVLOVIC N.
(SPARTAK - Subotica)
SMEČ 1  
MIGEL R.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)

SMEČ 2  
STEVANOVIC N.
(KARADJORDJE-Topola)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
DIZAČ 1  
PETKOVIC V.
(RIBNICA – Kralj)
LIBERO 1  
ZUKOVIC E.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • LIBERO 2  
    KRSTESKI M.
    (RIBNICA – Kraljevo)
  • DIZAČ 2  
    RICARDO N.C.M.
    (SPD MOK RADNICK)
  • BLOKER 3  
    MBENGUE M.S.
    (MLADI RADNIK – Požarevac )
  • BLOKER 4  
    DACA B.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • KOREKTOR 2  
    BOJOVIC M.
    (MLADI RADNIK – Požarevac )
  • SMEČ 3  
    DOLOVAC D.
    (NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • SMEČ 4  
    MILIVOJEVIC A.
    (TAKOVO - Gornji Milanovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
BLOKER 2  
PAVLOVIC N.
(SPARTAK - Subotica)
SMEČ 1  
MIGEL R.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)

SMEČ 2  
STEVANOVIC N.
(KARADJORDJE-Topola)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
DIZAČ 1  
PETKOVIC V.
(RIBNICA – Kralj)
LIBERO 1  
ZUKOVIC E.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • LIBERO 2  
    KRSTESKI M.
    (RIBNICA – Kraljevo)
  • DIZAČ 2  
    RICARDO N.C.M.
    (SPD MOK RADNICK)
  • BLOKER 3  
    MBENGUE M.S.
    (MLADI RADNIK – Požarevac )
  • BLOKER 4  
    DACA B.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • KOREKTOR 2  
    BOJOVIC M.
    (MLADI RADNIK – Požarevac )
  • SMEČ 3  
    DOLOVAC D.
    (NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • SMEČ 4  
    MILIVOJEVIC A.
    (TAKOVO - Gornji Milanovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
BLOKER 2  
PAVLOVIC N.
(SPARTAK - Subotica)
SMEČ 1  
MIGEL R.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)

SMEČ 2  
STEVANOVIC N.
(KARADJORDJE-Topola)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
DIZAČ 1  
PETKOVIC V.
(RIBNICA – Kralj)
LIBERO 1  
ZUKOVIC E.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)
LIBERO 2  
KRSTESKI M.
(RIBNICA – Kraljevo)
DIZAČ 2  
RICARDO N.C.M.
(SPD MOK RADNICK)
BLOKER 3  
MBENGUE M.S.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 3  
DOLOVAC D.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)
BLOKER 4  
DACA B.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
SMEČ 4  
MILIVOJEVIC A.
(TAKOVO - Gornji Milanovac)
KOREKTOR 2  
BOJOVIC M.
(MLADI RADNIK – Požarevac )