2021/22 KUP SRBIJE SENIORKE


2021/22 KUP SRBIJE SENIORKE 2021/22 KUP SRBIJE SENIORKE Standing

Polufinale

Finale

 

CRVENA ZVEZDA

3

 
 

UB

1

 
 

TENT

0

 
 

ZELEZNICAR - Lajkovac

3

 

Polufinale

Finale

 

CRVENA ZVEZDA

3

 
 

UB

1

 
 

TENT

0

 
 

ZELEZNICAR - Lajkovac

3

 

najbolji poenter(poeni / setova)

#3

DUNJAGRABIC 5,33(64/12)

#14

JELENALAZIC 4,71(99/21)

#14

JOVANAMIROSAVLJEVIC 4,5(90/20)

#3

MINJAOSMAJIC 4,44(40/9)

najbolji server(as-servis / setova)

#10

MILICAVIDACIC 1(1/1)

#18

DAJANABOSKOVIC 1(4/4)

#12

MINAMILIVOJEVIC 0,67(2/3)

#10

JOVANACVETKOVIC 0,6(6/10)

#3

DUNJAGRABIC 0,58(7/12)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#3

MINJAOSMAJIC 1,78(16/9)

#7

ALEKSANDRAPETROVIC 1,67(5/3)

#7

MILAMANASIJEVIC 1,33(4/3)

#21

TAMARARADMILOVIC 1,33(4/3)

#1

SASKADJUROVIC 1,12(18/16)

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#11

HENAKURTAGIC 12

#16

JELENADELIC 12

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#16

NADJACIKUC-DEANS 67%(2/3)

#14

ANASTASIJAVALIC 67%(4/6)

#23

TARADOKIC 64%(7/11)

#7

ALEKSANDRAPETROVIC 62%(13/21)

#6

MIRJANAKOMLENOVIC 60%(6/10)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#9

SARAVUCICEVIC 92%(11/12)

#3

MINJAOSMAJIC 61%(23/38)

#19

MARIJAMILJANOVIC 60%(9/15)

#3

BOJANAPOPOVIC 57%(12/21)

#21

TAMARARADMILOVIC 56%(5/9)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BOSKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 2  
MANASIJEVIC M.
(RADNICKI BLASTERS- Beograd)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
LAZIC J.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 1  
DJUROVIC S.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
NENADOVIC M.
(KLEK )
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM -Sremska Mitrovica)
  • LIBERO 2  
    VUJOVIC M.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    JONJEV A.
    (JEDINSTVO - S.P.)
  • BLOKER 3  
    RADMILOVIC T.
    (INDJIJA - Indjija)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    SARIC A.
    (NOVI SAD - Novi Sad)
  • SMEČ 3  
    GRABIC D.
    (SREM -Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    PETROVIC .A.
    (SPARTAK - Subotica (W))

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BOSKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 2  
MANASIJEVIC M.
(RADNICKI BLASTERS- Beograd)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
LAZIC J.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 1  
DJUROVIC S.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
NENADOVIC M.
(KLEK )
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM -Sremska Mitrovica)
  • LIBERO 2  
    VUJOVIC M.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    JONJEV A.
    (JEDINSTVO - S.P.)
  • BLOKER 3  
    RADMILOVIC T.
    (INDJIJA - Indjija)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    SARIC A.
    (NOVI SAD - Novi Sad)
  • SMEČ 3  
    GRABIC D.
    (SREM -Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    PETROVIC .A.
    (SPARTAK - Subotica (W))

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BOSKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 2  
MANASIJEVIC M.
(RADNICKI BLASTERS- Beograd)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
LAZIC J.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 1  
DJUROVIC S.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
NENADOVIC M.
(KLEK )
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM -Sremska Mitrovica)
LIBERO 2  
VUJOVIC M.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
DIZAČ 2  
JONJEV A.
(JEDINSTVO - S.P.)
BLOKER 3  
RADMILOVIC T.
(INDJIJA - Indjija)
SMEČ 3  
GRABIC D.
(SREM -Sremska Mitrovica)
BLOKER 4  
OSMAJIC M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 4  
PETROVIC .A.
(SPARTAK - Subotica (W))
KOREKTOR 2  
SARIC A.
(NOVI SAD - Novi Sad)