2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

select
BPŠ SUPER LIGA 2021/22 2021/22 BPŠ SUPER LIGA Matches

I KOLO

2.10.2021. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

ITON SREM TEMPO

0 - 3

JEDINSTVO - Stara Pazova

OCENAS JAN
RADOVANOVIC ZORAN

2.10.2021. - 19.00

0 - 3

ITON SREM TEMPO

JEDINSTVO - Stara Pazova

2.10.2021. - 19.00

SH UB

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

UB

3 - 2

INDJIJA

BALANDZIC ALEKSANDRA
VUKOVIC JOVANA

2.10.2021. - 19.00

3 - 2

UB

INDJIJA

2.10.2021. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

KLEK

0 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac

ROLJ BOZIDAR
STOJANAC VLADIMIR

2.10.2021. - 19.00

0 - 3

KLEK

ZELEZNICAR - Lajkovac

3.10.2021. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

3.10.2021. - 18.00

3.10.2021. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

PARTIZAN - SOCCERBET

PAPOVIC DRAGAN
JANKOVIC MIRKO

3.10.2021. - 18.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

PARTIZAN - SOCCERBET

3.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

3.10.2021. - 19.00

3.10.2021. - 19.00

SPARTAK

0 - 3

TENT

CVETKOVIC VLADIMIR
SAVIC DARKO

3.10.2021. - 19.00

0 - 3

SPARTAK

TENT



II KOLO

8.10.2021. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

8.10.2021. - 19.00

8.10.2021. - 19.00

ZELEZNICAR - Lajkovac

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

ZELENOVIC DJORDJE
PETROVIC ALEKSANDAR

8.10.2021. - 19.00

2 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac

CRVENA ZVEZDA

9.10.2021. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.10.2021. - 19.00

9.10.2021. - 19.00

JEDINSTVO - Stara Pazova

3 - 1

PARTIZAN - SOCCERBET

MILOSEVIC MILAN
PAPOVIC DRAGAN

9.10.2021. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO - Stara Pazova

PARTIZAN - SOCCERBET

9.10.2021. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

9.10.2021. - 19.00

9.10.2021. - 19.00

TENT

3 - 1

KLEK

VUKOVIC JOVANA
LEKO ROBERT

9.10.2021. - 19.00

3 - 1

TENT

KLEK

9.10.2021. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

9.10.2021. - 19.00

9.10.2021. - 19.00

SREM

0 - 3

UB

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

9.10.2021. - 19.00

0 - 3

SREM

UB

9.10.2021. - 20.00

SH INDJIJA

9.10.2021. - 20.00

9.10.2021. - 20.00

INDJIJA

3 - 2

SPARTAK

RADOVANOVIC ZORAN
OCENAS JAN

9.10.2021. - 20.00

3 - 2

INDJIJA

SPARTAK



III KOLO

15.10.2021. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

15.10.2021. - 18.30

15.10.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 2

TENT

RADOVANOVIC ZORAN
ROLJ BOZIDAR

15.10.2021. - 18.30

3 - 2

CRVENA ZVEZDA

TENT

15.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.10.2021. - 19.00

15.10.2021. - 19.00

SPARTAK

2 - 3

SREM

MILOSEVIC MILAN
ZOTOVIC SVETLANA

15.10.2021. - 19.00

2 - 3

SPARTAK

SREM

16.10.2021. - 19.00

SH UB - Ub

16.10.2021. - 19.00

16.10.2021. - 19.00

UB

0 - 3

JEDINSTVO - Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

16.10.2021. - 19.00

0 - 3

UB

JEDINSTVO - Stara Pazova

16.10.2021. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

16.10.2021. - 19.00

16.10.2021. - 19.00

KLEK

2 - 3

INDJIJA

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

16.10.2021. - 19.00

2 - 3

KLEK

INDJIJA

17.10.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

17.10.2021. - 17.00

17.10.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

0 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac

JANKOVIC MIRKO
STANKOVIC MARKO

17.10.2021. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

ZELEZNICAR - Lajkovac



IV KOLO

23.10.2021. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 1

ZELEZNICAR - Lajkovac

ZOTOVIC SVETLANA
STOJANAC VLADIMIR

23.10.2021. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO - S.P.

ZELEZNICAR - Lajkovac

23.10.2021. - 19.00

SH INDJIJA

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

INDJIJA

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

DJERFI BILJANA
STANKOVIC MARKO

23.10.2021. - 19.00

0 - 3

INDJIJA

CRVENA ZVEZDA

23.10.2021. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

SREM

3 - 0

KLEK

VUKOVIC JOVANA
JOVANOVIC JOVAN

23.10.2021. - 19.00

3 - 0

SREM

KLEK

23.10.2021. - 19.00

SH UB - Ub

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

UB

3 - 1

SPARTAK

JOVIC VLADIMIR
POPOVIC TOMISLAV

23.10.2021. - 19.00

3 - 1

UB

SPARTAK

24.11.2021. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

24.11.2021. - 19.00

24.11.2021. - 19.00

TENT

2 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

BALANDZIC PREDRAG
SAVIC DARKO

24.11.2021. - 19.00

2 - 3

TENT

PARTIZAN - SOCCERBET



V KOLO

29.10.2021. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

29.10.2021. - 18.30

29.10.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

SREM

JOVANOVIC JOVAN
JOVIC VLADIMIR

29.10.2021. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

SREM

29.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

29.10.2021. - 19.00

29.10.2021. - 19.00

SPARTAK Su

1 - 3

JEDINSTVO - S.P.

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

29.10.2021. - 19.00

1 - 3

SPARTAK Su

JEDINSTVO - S.P.

29.10.2021. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

29.10.2021. - 20.00

29.10.2021. - 20.00

KLEK

0 - 3

UB

SAVIC DARKO
SIMIC STANISLAVA

29.10.2021. - 20.00

0 - 3

KLEK

UB

30.10.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

30.10.2021. - 17.00

30.10.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

1 - 3

INDJIJA

KOVACEVIC SAVO
STANKOVIC MARKO

30.10.2021. - 17.00

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

INDJIJA

31.10.2021. - 18.00

Lajkovac Hala Sportova

31.10.2021. - 18.00

31.10.2021. - 18.00

ZELEZNICAR - Lajkovac

3 - 1

TENT

STOJANAC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

31.10.2021. - 18.00

3 - 1

ZELEZNICAR - Lajkovac

TENT



VI KOLO

5.11.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

5.11.2021. - 19.00

5.11.2021. - 19.00

SPARTAK

3 - 1

KLEK

DJERFI BILJANA
STEVANOVIC DJORDJE

5.11.2021. - 19.00

3 - 1

SPARTAK

KLEK

6.11.2021. - 18.30

SH INDJIJA

6.11.2021. - 18.30

6.11.2021. - 18.30

INDJIJA

0 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac

VUKOVIC JOVANA
PETROVIC ALEKSANDAR

6.11.2021. - 18.30

0 - 3

INDJIJA

ZELEZNICAR - Lajkovac

6.11.2021. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

6.11.2021. - 19.00

6.11.2021. - 19.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 0

TENT

BALANDZIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

6.11.2021. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO - S.P.

TENT

7.11.2021. - 18.00

SH UB - Ub

7.11.2021. - 18.00

7.11.2021. - 18.00

UB

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

7.11.2021. - 18.00

0 - 3

UB

CRVENA ZVEZDA

7.11.2021. - 18.15

PSC “Pinki”

7.11.2021. - 18.15

7.11.2021. - 18.15

SREM

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

BALANDZIC ALEKSANDRA
ROLJ BOZIDAR

7.11.2021. - 18.15

1 - 3

SREM

PARTIZAN - SOCCERBET



VII KOLO

12.11.2021. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

12.11.2021. - 18.30

12.11.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

SPARTAK

JOVIC VLADIMIR
JANKOVIC MIRKO

12.11.2021. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

13.11.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

13.11.2021. - 17.00

13.11.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

0 - 3

UB

PAPOVIC DRAGAN
STANKOVIC MARKO

13.11.2021. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

UB

13.11.2021. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

13.11.2021. - 19.00

13.11.2021. - 19.00

KLEK

0 - 3

JEDINSTVO - S.P.

MILOSEVIC MILAN
ZOTOVIC SVETLANA

13.11.2021. - 19.00

0 - 3

KLEK

JEDINSTVO - S.P.

13.11.2021. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

13.11.2021. - 19.00

13.11.2021. - 19.00

ZELEZNICAR - Lajkovac

3 - 0

SREM

SIMIC STANISLAVA
RADOVANOVIC ZORAN

13.11.2021. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR - Lajkovac

SREM

13.11.2021. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

13.11.2021. - 19.00

13.11.2021. - 19.00

TENT

3 - 2

INDJIJA

POPOVIC TOMISLAV
VUKOVIC JOVANA

13.11.2021. - 19.00

3 - 2

TENT

INDJIJA



VIII KOLO

19.11.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

19.11.2021. - 19.00

19.11.2021. - 19.00

SPARTAK

3 - 1

PARTIZAN - SOCCERBET

JOVANCIC BRANISLAV
DJERFI BILJANA

19.11.2021. - 19.00

3 - 1

SPARTAK

PARTIZAN - SOCCERBET

20.11.2021. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 1

INDJIJA

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

20.11.2021. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO - S.P.

INDJIJA

20.11.2021. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

SREM

2 - 3

TENT

PETROVIC ALEKSANDAR
STOJANAC VLADIMIR

20.11.2021. - 19.00

2 - 3

SREM

TENT

20.11.2021. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

20.11.2021. - 20.00

20.11.2021. - 20.00

KLEK

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

JOVIC VLADIMIR
PAPOVIC DRAGAN

20.11.2021. - 20.00

0 - 3

KLEK

CRVENA ZVEZDA

21.11.2021. - 18.00

SH UB - Ub

21.11.2021. - 18.00

21.11.2021. - 18.00

UB

0 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac

LEKO ROBERT
CVETKOVIC VLADIMIR

21.11.2021. - 18.00

0 - 3

UB

ZELEZNICAR - Lajkovac



IX KOLO

27.11.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

27.11.2021. - 17.00

27.11.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

3 - 1

KLEK

JOVANOVIC JOVAN
DJERFI BILJANA

27.11.2021. - 17.00

3 - 1

PARTIZAN - SOCCERBET

KLEK

27.11.2021. - 18.30

SH INDJIJA

27.11.2021. - 18.30

27.11.2021. - 18.30

INDJIJA

3 - 2

SREM

JANKOVIC MIRKO
JOVANCIC BRANISLAV

27.11.2021. - 18.30

3 - 2

INDJIJA

SREM

27.11.2021. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

27.11.2021. - 19.00

27.11.2021. - 19.00

ZELEZNICAR - Lajkovac

3 - 0

SPARTAK

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

27.11.2021. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR - Lajkovac

SPARTAK

28.11.2021. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

28.11.2021. - 18.00

28.11.2021. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

JEDINSTVO - S.P.

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC PREDRAG

28.11.2021. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO - S.P.

28.11.2021. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

28.11.2021. - 18.00

28.11.2021. - 18.00

TENT

2 - 3

UB

POPOVIC TOMISLAV
KOVACEVIC SAVO

28.11.2021. - 18.00

2 - 3

TENT

UB



X KOLO

4.12.2021. - 18.00

MASTER-Zemun

4.12.2021. - 18.00

4.12.2021. - 18.00