2021/22 BPŠ PRVA ,,B" SENIORKE

2021/22 BPŠ PRVA ,,B" SENIORKE

select
2021/22 BPŠ PRVA ,,B" SENIORKE 2021/22 BPŠ PRVA ,,B" SENIORKE Matches

I KOLO

16.10.2021. - 17.00

SH "CRNJEVO" - Ivanjica

16.10.2021. - 17.00

16.10.2021. - 17.00

IVANJICA

1 - 3

STERIJA

LJUBOJEVIC DALIBOR
VUKADINOVIC UROS

16.10.2021. - 17.00

1 - 3

IVANJICA

STERIJA

16.10.2021. - 18.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

16.10.2021. - 18.00

16.10.2021. - 18.00

SMEC 5

1 - 3

GIMNAZIJALAC

VASILJEVIC STEFAN
TODOROVIC LUKA

16.10.2021. - 18.00

1 - 3

SMEC 5

GIMNAZIJALAC

16.10.2021. - 19.30

SRC Dubocica ' Leskovac

16.10.2021. - 19.30

16.10.2021. - 19.30

LESKOVAC 98

3 - 2

TENT 2

DJORDJEVIC MARIO
RISTIC NEMANJA

16.10.2021. - 19.30

3 - 2

LESKOVAC 98

TENT 2

17.10.2021. - 14.30

SH Jezero - Kragujevac

17.10.2021. - 14.30

17.10.2021. - 14.30

RADNICKI

0 - 3

ZLATIBOR

LALEVIC VELIZAR
ALEKSIC MLADEN

17.10.2021. - 14.30

0 - 3

RADNICKI

ZLATIBOR

17.10.2021. - 17.00

SH Tikvara

17.10.2021. - 17.00

17.10.2021. - 17.00

PANONIJA

1 - 3

VRANJE

JELISAVAC JOVAN
KOLAREVIC MILICA

17.10.2021. - 17.00

1 - 3

PANONIJA

VRANJE

17.10.2021. - 17.00

SC "Student"

17.10.2021. - 17.00

17.10.2021. - 17.00

VALJEVO

3 - 0

DUNAV - BEOGRAD

TASIC NEMANJA
JAKOVLJEVIC NIKOLA

17.10.2021. - 17.00

3 - 0

VALJEVO

DUNAV - BEOGRAD



II KOLO

23.10.2021. - 14.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

23.10.2021. - 14.00

23.10.2021. - 14.00

TENT 2

3 - 2

PANONIJA - BACKA PALANKA

TODOROVIC LUKA
VASILJEVIC STEFAN

23.10.2021. - 14.00

3 - 2

TENT 2

PANONIJA - BACKA PALANKA

23.10.2021. - 16.00

SC Vizura - Beograd

23.10.2021. - 16.00

23.10.2021. - 16.00

STERIJA-Beograd

1 - 3

VALJEVO

STOJANOVIC NIKOLA
JOVANOVIC VESNA

23.10.2021. - 16.00

1 - 3

STERIJA-Beograd

VALJEVO

23.10.2021. - 18.00

JU "Sportska hala"

23.10.2021. - 18.00

23.10.2021. - 18.00

VRANJE

3 - 0

SMEC 5

DJORDJEVIC MARIO
MLADENOVIC KRISTINA

23.10.2021. - 18.00

3 - 0

VRANJE

SMEC 5

23.10.2021. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

23.10.2021. - 18.00

23.10.2021. - 18.00

RADNICKI - KRAGUJEVAC

2 - 3

LESKOVAC 98

MLADENOVIC MARKO
BOMPORAS GEORGIOS

23.10.2021. - 18.00

2 - 3

RADNICKI - KRAGUJEVAC

LESKOVAC 98

23.10.2021. - 20.00

SC CAJETINA

23.10.2021. - 20.00

23.10.2021. - 20.00

ZLATIBOR - Cajetina

3 - 1

DUNAV - BEOGRAD

KOVACEVIC IVANA
JAKOVLJEVIC NIKOLA

23.10.2021. - 20.00

3 - 1

ZLATIBOR - Cajetina

DUNAV - BEOGRAD

24.10.2021. - 18.00

HS Kraljevo - Kraljevo

24.10.2021. - 18.00

24.10.2021. - 18.00

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

3 - 1

IVANJICA

RISTIC NEMANJA
PERIC DUSAN

24.10.2021. - 18.00

3 - 1

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

IVANJICA



III KOLO

27.10.2021. - 20.15

SD Radnicki

27.10.2021. - 20.15

27.10.2021. - 20.15

DUNAV - BEOGRAD

0 - 3

STERIJA-Beograd

TRISIC STRAHINJA
TASIC NEMANJA

27.10.2021. - 20.15

0 - 3

DUNAV - BEOGRAD

STERIJA-Beograd

30.10.2021. - 15.00

SH "CRNJEVO" - Ivanjica

30.10.2021. - 15.00

30.10.2021. - 15.00

IVANJICA

0 - 3

VRANJE

ALEKSIC MLADEN
VUKADINOVIC UROS

30.10.2021. - 15.00

0 - 3

IVANJICA

VRANJE

30.10.2021. - 18.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

30.10.2021. - 18.00

30.10.2021. - 18.00

SMEC 5

2 - 3

TENT 2

MLADENOVIC MARKO
JOVANOVIC NEMANJA

30.10.2021. - 18.00

2 - 3

SMEC 5

TENT 2

30.10.2021. - 20.00

SRC Dubocica ' Leskovac

30.10.2021. - 20.00

30.10.2021. - 20.00

LESKOVAC 98

3 - 0

ZLATIBOR - Cajetina

PERIC DUSAN
ALEKSIC MILOS

30.10.2021. - 20.00

3 - 0

LESKOVAC 98

ZLATIBOR - Cajetina

31.10.2021. - 17.00

SC "Student"

31.10.2021. - 17.00

31.10.2021. - 17.00

VALJEVO

3 - 1

GIMNAZIJALAC

PETROVIC IVAN
LJUBOJEVIC DALIBOR

31.10.2021. - 17.00

3 - 1

VALJEVO

GIMNAZIJALAC

31.10.2021. - 20.00

SH Tikvara

31.10.2021. - 20.00

31.10.2021. - 20.00

PANONIJA

0 - 3

RADNICKI doo

NESIC MARIJA
ARSIC MILICA

31.10.2021. - 20.00

0 - 3

PANONIJA

RADNICKI doo



IV KOLO

6.11.2021. - 15.00

SH Jezero - Kragujevac

6.11.2021. - 15.00

6.11.2021. - 15.00

RADNICKI doo

3 - 0

SMEC 5

ARSIC MILICA
MLADENOVIC MARKO

6.11.2021. - 15.00

3 - 0

RADNICKI doo

SMEC 5

6.11.2021. - 18.00

JU "Sportska hala"

6.11.2021. - 18.00

6.11.2021. - 18.00

VRANJE

3 - 1

VALJEVO

ALEKSIC MILOS
RISTIC NEMANJA

6.11.2021. - 18.00

3 - 1

VRANJE

VALJEVO

6.11.2021. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

6.11.2021. - 19.00

6.11.2021. - 19.00

TENT 2

3 - 1

IVANJICA

BOMPORAS GEORGIOS
TRISIC STRAHINJA

6.11.2021. - 19.00

3 - 1

TENT 2

IVANJICA

6.11.2021. - 19.30

Nova Hala sportova - Kraljevo

6.11.2021. - 19.30

6.11.2021. - 19.30

GIMNAZIJALAC

0 - 3

DUNAV - BEOGRAD

TRIPOKOVIC BOJAN
ZARIC MIHAILO

6.11.2021. - 19.30

0 - 3

GIMNAZIJALAC

DUNAV - BEOGRAD

7.11.2021. - 19.00

SRC Dubocica ' Leskovac

7.11.2021. - 19.00

7.11.2021. - 19.00

LESKOVAC 98

3 - 1

PANONIJA

MLADENOVIC KRISTINA
DJORDJEVIC MARIO

7.11.2021. - 19.00

3 - 1

LESKOVAC 98

PANONIJA

8.12.2021. - 20.00

SC CAJETINA

8.12.2021. - 20.00

8.12.2021. - 20.00

ZLATIBOR

-

STERIJA

VUKADINOVIC UROS
ALEKSIC MLADEN

8.12.2021. - 20.00

-

ZLATIBOR

STERIJA



V KOLO

13.11.2021. - 16.00

SC Vizura - Beograd

13.11.2021. - 16.00

13.11.2021. - 16.00

STERIJA

3 - 0

GIMNAZIJALAC

MLADENOVIC MARKO
TASIC NEMANJA

13.11.2021. - 16.00

3 - 0

STERIJA

GIMNAZIJALAC

13.11.2021. - 18.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

13.11.2021. - 18.00

13.11.2021. - 18.00

SMEC 5

1 - 3

LESKOVAC 98

ALEKSIC MILOS
DJORDJEVIC MARIO

13.11.2021. - 18.00

1 - 3

SMEC 5

LESKOVAC 98

13.11.2021. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

13.11.2021. - 20.00

13.11.2021. - 20.00

DUNAV - BEOGRAD

0 - 3

VRANJE

PETROVIC IVAN
AMIDZIC VITOMIRKA

13.11.2021. - 20.00

0 - 3

DUNAV - BEOGRAD

VRANJE

14.11.2021. - 15.00

SH Tikvara

14.11.2021. - 15.00

14.11.2021. - 15.00

PANONIJA

1 - 3

ZLATIBOR - Cajetina

JELISAVAC JOVAN
KOLAREVIC MILICA

14.11.2021. - 15.00

1 - 3

PANONIJA

ZLATIBOR - Cajetina

14.11.2021. - 17.00

SH "CRNJEVO" - Ivanjica

14.11.2021. - 17.00

14.11.2021. - 17.00

IVANJICA

0 - 3

RADNICKI doo

KOVACEVIC IVANA
LJUBOJEVIC DALIBOR

14.11.2021. - 17.00

0 - 3

IVANJICA

RADNICKI doo

14.11.2021. - 17.00

SC "Student"

14.11.2021. - 17.00

14.11.2021. - 17.00

VALJEVO

3 - 1

TENT 2

BANJAC LAZAR
NESIC MARIJA

14.11.2021. - 17.00

3 - 1

VALJEVO

TENT 2



VI KOLO

20.11.2021. - 14.00

SH Jezero - Kragujevac

20.11.2021. - 14.00

20.11.2021. - 14.00

RADNICKI doo

1 - 3

VALJEVO - Valjevo

LJUBOJEVIC DALIBOR
VUKADINOVIC UROS

20.11.2021. - 14.00

1 - 3

RADNICKI doo

VALJEVO - Valjevo

20.11.2021. - 17.00

SH Tikvara

20.11.2021. - 17.00

20.11.2021. - 17.00

PANONIJA

3 - 1

SMEC 5

JOVANOVIC VESNA
STOJANOVIC NIKOLA

20.11.2021. - 17.00

3 - 1

PANONIJA

SMEC 5

20.11.2021. - 18.00

JU "Sportska hala"

20.11.2021. - 18.00

20.11.2021. - 18.00

VRANJE

3 - 0

STERIJA-Beograd

JOVANOVIC NEMANJA
PEROVIC PETAR

20.11.2021. - 18.00

3 - 0

VRANJE

STERIJA-Beograd

20.11.2021. - 18.00

SRC Dubocica ' Leskovac

20.11.2021. - 18.00

20.11.2021. - 18.00

LESKOVAC 98

3 - 0

IVANJICA

MLADENOVIC KRISTINA
RISTIC NEMANJA

20.11.2021. - 18.00

3 - 0

LESKOVAC 98

IVANJICA

20.11.2021. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

TENT 2

2 - 3

DUNAV - BEOGRAD

KOLAREVIC MILICA
JELISAVAC JOVAN

20.11.2021. - 19.00

2 - 3

TENT 2

DUNAV - BEOGRAD

20.11.2021. - 20.00

SC CAJETINA

20.11.2021. - 20.00

20.11.2021. - 20.00

ZLATIBOR - Cajetina

3 - 0

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

JAKOVLJEVIC NIKOLA
KOVACEVIC IVANA

20.11.2021. - 20.00

3 - 0

ZLATIBOR - Cajetina

GIMNAZIJALAC - Kraljevo



VII KOLO

27.11.2021. - 15.00

SD Radnicki

27.11.2021. - 15.00

27.11.2021. - 15.00

DUNAV - BEOGRAD

2 - 3

RADNICKI - KRAGUJEVAC

ZARIC MIHAILO
TRIPOKOVIC BOJAN

27.11.2021. - 15.00

2 - 3

DUNAV - BEOGRAD

RADNICKI - KRAGUJEVAC

27.11.2021. - 18.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

27.11.2021. - 18.00

27.11.2021. - 18.00

SMEC 5

0 - 3

ZLATIBOR - Cajetina

ALEKSIC MILOS
PERIC DUSAN

27.11.2021. - 18.00

0 - 3

SMEC 5

ZLATIBOR - Cajetina

27.11.2021. - 19.00

SH "CRNJEVO" - Ivanjica

27.11.2021. - 19.00

27.11.2021. - 19.00

IVANJICA

1 - 3

PANONIJA - BACKA PALANKA

PEROVIC PETAR
JOVANOVIC NEMANJA

27.11.2021. - 19.00

1 - 3

IVANJICA

PANONIJA - BACKA PALANKA

27.11.2021. - 19.30

Nova Hala sportova - Kraljevo

27.11.2021. - 19.30

27.11.2021. - 19.30

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

0 - 3

VRANJE

JAKOVLJEVIC NIKOLA
KOVACEVIC IVANA

27.11.2021. - 19.30

0 - 3

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

VRANJE

27.11.2021. - 20.00

SC Vizura Sport - Zemun

27.11.2021. - 20.00

27.11.2021. - 20.00

STERIJA-Beograd

3 - 0

TENT 2

AMIDZIC VITOMIRKA
BANJAC LAZAR

27.11.2021. - 20.00

3 - 0

STERIJA-Beograd

TENT 2

28.11.2021. - 17.00

SC "Student"

28.11.2021. - 17.00

28.11.2021. - 17.00

VALJEVO

3 - 2

LESKOVAC 98

LJUBOJEVIC DALIBOR
PETROVIC IVAN

28.11.2021. - 17.00

3 - 2

VALJEVO

LESKOVAC 98



VIII KOLO

3.12.2021. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

3.12.2021. - 20.00

3.12.2021. - 20.00

TENT 2

-

GIMNAZIJALAC

AMIDZIC VITOMIRKA
BANJAC LAZAR

3.12.2021. - 20.00

-

TENT 2

GIMNAZIJALAC

4.12.2021. - 18.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

4.12.2021. - 18.00

4.12.2021. - 18.00

SMEC 5

-

IVANJICA

MLADENOVIC MARKO
KOLAREVIC MILICA

4.12.2021. - 18.00

-

SMEC 5

IVANJICA

4.12.2021. - 20.00

SC CAJETINA

4.12.2021. - 20.00

4.12.2021. - 20.00

ZLATIBOR - Cajetina

-

VRANJE

JOVANOVIC JOVAN
PEROVIC PETAR

4.12.2021. - 20.00

-

ZLATIBOR - Cajetina

VRANJE

4.12.2021. - 20.00

SRC Dubocica ' Leskovac

4.12.2021. - 20.00