2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORI

2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORI

select
2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORI 2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORI Matches

I KOLO

1.10.2021. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

1.10.2021. - 19.00

1.10.2021. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

PARTIZAN - SOCCERBET

LEKO ROBERT
JOVANCIC BRANISLAV

1.10.2021. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

PARTIZAN - SOCCERBET

2.10.2021. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

MLADI RADNIK

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

2.10.2021. - 19.00

1 - 3

MLADI RADNIK

CRVENA ZVEZDA

2.10.2021. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

SPARTAK – Ljig

3 - 2

NIS

JOVANOVIC JOVAN
SIMIC STANISLAVA

2.10.2021. - 19.00

3 - 2

SPARTAK – Ljig

NIS

2.10.2021. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

2.10.2021. - 19.00

2.10.2021. - 19.00

METALAC TAKOVO

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

KOVACEVIC SAVO
ZELENOVIC DJORDJE

2.10.2021. - 19.00

1 - 3

METALAC TAKOVO

VOJVODINA NS SEME

3.10.2021. - 19.30

SH Jezero - Kragujevac

3.10.2021. - 19.30

3.10.2021. - 19.30

SPD MOK RADNICKI DOO

2 - 3

SPARTAK - Subotica

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

3.10.2021. - 19.30

2 - 3

SPD MOK RADNICKI DOO

SPARTAK - Subotica



II KOLO

8.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

8.10.2021. - 19.00

8.10.2021. - 19.00

SPARTAK - Subotica

3 - 2

RIBNICA

STANKOVIC MARKO
JOVANCIC BRANISLAV

8.10.2021. - 19.00

3 - 2

SPARTAK - Subotica

RIBNICA

9.10.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

9.10.2021. - 17.00

9.10.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

3 - 0

METALAC TAKOVO

JOVANOVIC JOVAN
ROLJ BOZIDAR

9.10.2021. - 17.00

3 - 0

PARTIZAN - SOCCERBET

METALAC TAKOVO

9.10.2021. - 17.00

SC Cair-Nis

9.10.2021. - 17.00

9.10.2021. - 17.00

NIS

0 - 3

SPD MOK RADNICKI DOO

SAVIC DARKO
CVETKOVIC VLADIMIR

9.10.2021. - 17.00

0 - 3

NIS

SPD MOK RADNICKI DOO

9.10.2021. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

9.10.2021. - 19.00

9.10.2021. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 1

SPARTAK – Ljig

POPOVIC TOMISLAV
KOVACEVIC SAVO

9.10.2021. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK

SPARTAK – Ljig

10.10.2021. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

10.10.2021. - 18.00

10.10.2021. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

VOJVODINA NS SEME

STOJANAC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

10.10.2021. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

VOJVODINA NS SEME



III KOLO

15.10.2021. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

15.10.2021. - 19.00

15.10.2021. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

NIS

PETROVIC ALEKSANDAR
JOVIC VLADIMIR

15.10.2021. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

NIS

16.10.2021. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

16.10.2021. - 17.30

16.10.2021. - 17.30

VOJVODINA NS SEME

0 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET


16.10.2021. - 17.30

0 - 3

VOJVODINA NS SEME

PARTIZAN - SOCCERBET

16.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

16.10.2021. - 19.00

16.10.2021. - 19.00

SPARTAK – Ljig

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

OCENAS JAN
LEKO ROBERT

16.10.2021. - 19.00

0 - 3

SPARTAK – Ljig

CRVENA ZVEZDA

17.10.2021. - 17.30

SH Jezero - Kragujevac

17.10.2021. - 17.30

17.10.2021. - 17.30

RADNICKI DOO

3 - 2

MLADI RADNIK

JOVANCIC BRANISLAV
STEVANOVIC DJORDJE

17.10.2021. - 17.30

3 - 2

RADNICKI DOO

MLADI RADNIK

17.10.2021. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

17.10.2021. - 18.00

17.10.2021. - 18.00

TAKOVO

1 - 3

SPARTAK - Subotica

POPOVIC TOMISLAV
KOVACEVIC SAVO

17.10.2021. - 18.00

1 - 3

TAKOVO

SPARTAK - Subotica



IV KOLO

22.10.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

22.10.2021. - 19.00

22.10.2021. - 19.00

SPARTAK - Subotica

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

22.10.2021. - 19.00

1 - 3

SPARTAK - Subotica

VOJVODINA NS SEME

23.10.2021. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

RIBNICA

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

23.10.2021. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

RIBNICA

23.10.2021. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

23.10.2021. - 19.00

23.10.2021. - 19.00

SPARTAK – Ljig

2 - 3

RADNICKI DOO

ZELENOVIC DJORDJE
JANKOVIC MIRKO

23.10.2021. - 19.00

2 - 3

SPARTAK – Ljig

RADNICKI DOO

24.10.2021. - 17.00

SC Cair-Nis

24.10.2021. - 17.00

24.10.2021. - 17.00

NIS

3 - 2

TAKOVO

PAPOVIC DRAGAN
ROGIC DEJAN

24.10.2021. - 17.00

3 - 2

NIS

TAKOVO

24.10.2021. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

24.10.2021. - 18.00

24.10.2021. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

PETROVIC ALEKSANDAR
MILOSEVIC MILAN

24.10.2021. - 18.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

PARTIZAN - SOCCERBET



V KOLO

29.10.2021. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

29.10.2021. - 19.00

29.10.2021. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

SPARTAK – Ljig

ZOTOVIC SVETLANA
CVETKOVIC VLADIMIR

29.10.2021. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

SPARTAK – Ljig

30.10.2021. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

30.10.2021. - 17.30

30.10.2021. - 17.30

VOJVODINA NS SEME

3 - 1

NIS

LEKO ROBERT
VUKOVIC JOVANA

30.10.2021. - 17.30

3 - 1

VOJVODINA NS SEME

NIS

30.10.2021. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

30.10.2021. - 19.00

30.10.2021. - 19.00

RADNICKI DOO

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

ZOTOVIC SVETLANA
CVETKOVIC VLADIMIR

30.10.2021. - 19.00

1 - 3

RADNICKI DOO

CRVENA ZVEZDA

30.10.2021. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

30.10.2021. - 19.00

30.10.2021. - 19.00

TAKOVO

3 - 2

MLADI RADNIK

STEVANOVIC DJORDJE
DJERFI BILJANA

30.10.2021. - 19.00

3 - 2

TAKOVO

MLADI RADNIK

31.10.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

31.10.2021. - 17.00

31.10.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

1 - 3

SPARTAK Su

JANKOVIC MIRKO
PAPOVIC DRAGAN

31.10.2021. - 17.00

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

SPARTAK Su



VI KOLO

5.11.2021. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

5.11.2021. - 18.30

5.11.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

SPARTAK - Subotica

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

5.11.2021. - 18.30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK - Subotica

6.11.2021. - 17.00

SC Cair-Nis

6.11.2021. - 17.00

6.11.2021. - 17.00

NIS

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

CVETKOVIC VLADIMIR
ZOTOVIC SVETLANA

6.11.2021. - 17.00

1 - 3

NIS

PARTIZAN - SOCCERBET

6.11.2021. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

6.11.2021. - 18.00

6.11.2021. - 18.00

RADNICKI DOO

3 - 2

RIBNICA

JOVANCIC BRANISLAV
JOVANOVIC JOVAN

6.11.2021. - 18.00

3 - 2

RADNICKI DOO

RIBNICA

6.11.2021. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

6.11.2021. - 19.00

6.11.2021. - 19.00

MLADI RADNIK

0 - 3

VOJVODINA NS SEME

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

6.11.2021. - 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK

VOJVODINA NS SEME

6.11.2021. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

6.11.2021. - 19.00

6.11.2021. - 19.00

SPARTAK – Ljig

3 - 2

TAKOVO

POPOVIC TOMISLAV
JANKOVIC MIRKO

6.11.2021. - 19.00

3 - 2

SPARTAK – Ljig

TAKOVO



VII KOLO

12.11.2021. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

12.11.2021. - 17.30

12.11.2021. - 17.30

VOJVODINA NS SEME

3 - 1

SPARTAK – Ljig

DJERFI BILJANA
BALANDZIC ALEKSANDRA

12.11.2021. - 17.30

3 - 1

VOJVODINA NS SEME

SPARTAK – Ljig

12.11.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

12.11.2021. - 19.00

12.11.2021. - 19.00

SPARTAK - Subotica

3 - 0

NIS

STEVANOVIC DJORDJE
SAVIC DARKO

12.11.2021. - 19.00

3 - 0

SPARTAK - Subotica

NIS

13.11.2021. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

13.11.2021. - 19.00

13.11.2021. - 19.00

TAKOVO

2 - 3

RADNICKI DOO

PETROVIC ALEKSANDAR
ZELENOVIC DJORDJE

13.11.2021. - 19.00

2 - 3

TAKOVO

RADNICKI DOO

14.11.2021. - 18.00

MASTER-Zemun

14.11.2021. - 18.00

14.11.2021. - 18.00

PARTIZAN - SOCCERBET

1 - 3

MLADI RADNIK

OCENAS JAN
STOJANAC VLADIMIR

14.11.2021. - 18.00

1 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

MLADI RADNIK

14.11.2021. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

14.11.2021. - 19.00

14.11.2021. - 19.00

RIBNICA

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

JOVANOVIC JOVAN
JOVANCIC BRANISLAV

14.11.2021. - 19.00

2 - 3

RIBNICA

CRVENA ZVEZDA



VIII KOLO

19.11.2021. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

19.11.2021. - 18.30

19.11.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

NIS

BALANDZIC ALEKSANDRA
ZOTOVIC SVETLANA

19.11.2021. - 18.30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

NIS

20.11.2021. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

20.11.2021. - 17.00

20.11.2021. - 17.00

RADNICKI DOO

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

BALANDZIC PREDRAG
RADOVANOVIC ZORAN

20.11.2021. - 17.00

1 - 3

RADNICKI DOO

VOJVODINA NS SEME

20.11.2021. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

MLADI RADNIK

1 - 3

SPARTAK - Subotica

KOVACEVIC SAVO
POPOVIC TOMISLAV

20.11.2021. - 19.00

1 - 3

MLADI RADNIK

SPARTAK - Subotica

20.11.2021. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

SPARTAK – Ljig

0 - 3

PARTIZAN - SOCCERBET

SIMIC STANISLAVA
STANKOVIC MARKO

20.11.2021. - 19.00

0 - 3

SPARTAK – Ljig

PARTIZAN - SOCCERBET

21.11.2021. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

21.11.2021. - 19.00

21.11.2021. - 19.00

RIBNICA

3 - 2

TAKOVO

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

21.11.2021. - 19.00

3 - 2

RIBNICA

TAKOVO



IX KOLO

26.11.2021. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

26.11.2021. - 17.30

26.11.2021. - 17.30

VOJVODINA NS SEME

2 - 3

RIBNICA

STANKOVIC MARKO
PETROVIC ALEKSANDAR

26.11.2021. - 17.30

2 - 3

VOJVODINA NS SEME

RIBNICA

26.11.2021. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

26.11.2021. - 19.00

26.11.2021. - 19.00

SPARTAK - Subotica

3 - 1

SPARTAK – Ljig

ZOTOVIC SVETLANA
CVETKOVIC VLADIMIR

26.11.2021. - 19.00

3 - 1

SPARTAK - Subotica

SPARTAK – Ljig

27.11.2021. - 17.00

SC Cair-Nis

27.11.2021. - 17.00

27.11.2021. - 17.00

NIS

0 - 3

MLADI RADNIK

POPOVIC TOMISLAV
JOVIC VLADIMIR

27.11.2021. - 17.00

0 - 3

NIS

MLADI RADNIK

27.11.2021. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

27.11.2021. - 19.00

27.11.2021. - 19.00

TAKOVO

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

VUKOVIC JOVANA
ROGIC DEJAN

27.11.2021. - 19.00

0 - 3

TAKOVO

CRVENA ZVEZDA

28.11.2021. - 17.00

MASTER-Zemun

28.11.2021. - 17.00

28.11.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

3 - 2

RADNICKI DOO

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

28.11.2021. - 17.00

3 - 2

PARTIZAN - SOCCERBET

RADNICKI DOO



X KOLO

3.12.2021. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.12.2021. - 17.30

3.12.2021. - 17.30