2021/22 BPŠ PRVA ,,B" LIGA SENIORI

2021/22 BPŠ PRVA ,,B" LIGA SENIORI

select
2021/22 BPŠ PRVA ,,B" LIGA SENIORI 2021/22 BPŠ PRVA ,,B" LIGA SENIORI Matches

I KOLO

16.10.2021. - 18.00

HS Futog - Futog

16.10.2021. - 18.00

16.10.2021. - 18.00

FUTOG

3 - 1

LOZNICA

BOMPORAS GEORGIOS
ZARIC MIHAILO

16.10.2021. - 18.00

3 - 1

FUTOG

LOZNICA

16.10.2021. - 20.00

OŠ “Jan Amos Komenski”

16.10.2021. - 20.00

16.10.2021. - 20.00

KULPIN

0 - 3

ZELEZNICAR - Beograd

PETROVIC IVAN
KOVACEVIC IVANA

16.10.2021. - 20.00

0 - 3

KULPIN

ZELEZNICAR - Beograd

17.10.2021. - 19.00

SPC "MILLENIUM"

17.10.2021. - 19.00

17.10.2021. - 19.00

BANAT - Vrsac

3 - 0

RIBNICA 2

TRIPOKOVIC BOJAN
TRISIC STRAHINJA

17.10.2021. - 19.00

3 - 0

BANAT - Vrsac

RIBNICA 2

17.10.2021. - 19.00

SRC “Šumadija”

17.10.2021. - 19.00

17.10.2021. - 19.00

SUMADIJA

1 - 3

VOJVODINA NS SEME 2

PERIC DUSAN
PEROVIC PETAR

17.10.2021. - 19.00

1 - 3

SUMADIJA

VOJVODINA NS SEME 2

17.10.2021. - 19.00

SH dr Zoran Đinđić

17.10.2021. - 19.00

17.10.2021. - 19.00

TOPLICANI 97

3 - 0

UZICE

MLADENOVIC KRISTINA
ALEKSIC MILOS

17.10.2021. - 19.00

3 - 0

TOPLICANI 97

UZICE

30.10.2021. - 00.00

SC “Đorđe Predin Badža”

30.10.2021. - 00.00

30.10.2021. - 00.00

BECEJ

-

KOSOVSKA MITROVICA

STOJANOVIC NIKOLA
JOVANOVIC VESNA

30.10.2021. - 00.00

-

BECEJ

KOSOVSKA MITROVICA



II KOLO

23.10.2021. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.10.2021. - 18.00

23.10.2021. - 18.00

VOJVODINA NS SEME 2

3 - 1

KULPIN

PETROVIC IVAN
KOLAREVIC MILICA

23.10.2021. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME 2

KULPIN

23.10.2021. - 20.00

SD Radnicki

23.10.2021. - 20.00

23.10.2021. - 20.00

ZELEZNICAR - Beograd

3 - 1

TOPLICANIN 97

TASIC NEMANJA
TRIPOKOVIC BOJAN

23.10.2021. - 20.00

3 - 1

ZELEZNICAR - Beograd

TOPLICANIN 97

24.10.2021. - 15.00

HS Kraljevo - Kraljevo

24.10.2021. - 15.00

24.10.2021. - 15.00

RIBNICA 2

3 - 2

LOZNICA

JOVANOVIC NEMANJA
PEROVIC PETAR

24.10.2021. - 15.00

3 - 2

RIBNICA 2

LOZNICA

24.10.2021. - 17.00

SD Veliki park - Uzice

24.10.2021. - 17.00

24.10.2021. - 17.00

UZICE

3 - 1

BECEJ

VUKADINOVIC UROS
ALEKSIC MLADEN

24.10.2021. - 17.00

3 - 1

UZICE

BECEJ

24.10.2021. - 17.00

SPC “Millennium”

24.10.2021. - 17.00

24.10.2021. - 17.00

BANAT

0 - 3

SUMADIJA

VASILJEVIC STEFAN
JELISAVAC JOVAN

24.10.2021. - 17.00

0 - 3

BANAT

SUMADIJA

24.10.2021. - 18.00

HS Futog - Futog

24.10.2021. - 18.00

24.10.2021. - 18.00

FUTOG - Futog

3 - 2

KOSOVSKA MITROVICA

ZARIC MIHAILO
ARSIC MILICA

24.10.2021. - 18.00

3 - 2

FUTOG - Futog

KOSOVSKA MITROVICA



III KOLO

29.10.2021. - 20.00

SC “Đorđe Predin Badža”

29.10.2021. - 20.00

29.10.2021. - 20.00

BECEJ

0 - 3

ZELEZNICAR

TRIPOKOVIC BOJAN
TODOROVIC LUKA

29.10.2021. - 20.00

0 - 3

BECEJ

ZELEZNICAR

30.10.2021. - 18.00

OŠ “Jan Amos Komenski”

30.10.2021. - 18.00

30.10.2021. - 18.00

KULPIN

3 - 2

BANAT

JOVANOVIC VESNA
STOJANOVIC NIKOLA

30.10.2021. - 18.00

3 - 2

KULPIN

BANAT

30.10.2021. - 20.00

HS Futog - Futog

30.10.2021. - 20.00

30.10.2021. - 20.00

FUTOG

1 - 3

UZICE

KOLAREVIC MILICA
JELISAVAC JOVAN

30.10.2021. - 20.00

1 - 3

FUTOG

UZICE

31.10.2021. - 15.00

UFK LAGATOR

31.10.2021. - 15.00

31.10.2021. - 15.00

LOZNICA

1 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

JAKOVLJEVIC NIKOLA
KOVACEVIC IVANA

31.10.2021. - 15.00

1 - 3

LOZNICA

KOSOVSKA MITROVICA

31.10.2021. - 19.00

SRC “Šumadija”

31.10.2021. - 19.00

31.10.2021. - 19.00

SUMADIJA

3 - 1

RIBNICA 2

ZARIC MIHAILO
AMIDZIC VITOMIRKA

31.10.2021. - 19.00

3 - 1

SUMADIJA

RIBNICA 2

31.10.2021. - 20.00

SH dr Zoran Đinđić

31.10.2021. - 20.00

31.10.2021. - 20.00

TOPLICANIN 97

3 - 1

VOJVODINA NS SEME 2

RISTIC NEMANJA
DJORDJEVIC MARIO

31.10.2021. - 20.00

3 - 1

TOPLICANIN 97

VOJVODINA NS SEME 2



IV KOLO

5.11.2021. - 13.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

5.11.2021. - 13.00

5.11.2021. - 13.00

RIBNICA 2

0 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

JAKOVLJEVIC NIKOLA
KOVACEVIC IVANA

5.11.2021. - 13.00

0 - 3

RIBNICA 2

KOSOVSKA MITROVICA

6.11.2021. - 20.00

SD Radnicki

6.11.2021. - 20.00

6.11.2021. - 20.00

ZELEZNICAR

3 - 1

FUTOG

TODOROVIC LUKA
AMIDZIC VITOMIRKA

6.11.2021. - 20.00

3 - 1

ZELEZNICAR

FUTOG

7.11.2021. - 17.00

SD Veliki park - Uzice

7.11.2021. - 17.00

7.11.2021. - 17.00

UZICE

3 - 0

LOZNICA

PETROVIC PETAR
LJUBOJEVIC DALIBOR

7.11.2021. - 17.00

3 - 0

UZICE

LOZNICA

7.11.2021. - 19.00

SRC “Šumadija”

7.11.2021. - 19.00

7.11.2021. - 19.00

SUMADIJA

3 - 1

KULPIN

JOVANOVIC NEMANJA
PERIC DUSAN

7.11.2021. - 19.00

3 - 1

SUMADIJA

KULPIN

7.11.2021. - 20.00

SPC “Millennium”

7.11.2021. - 20.00

7.11.2021. - 20.00

BANAT

1 - 3

TOPLICANI 97

NESIC MARIJA
VASILJEVIC STEFAN

7.11.2021. - 20.00

1 - 3

BANAT

TOPLICANI 97

24.11.2021. - 21.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

24.11.2021. - 21.00

24.11.2021. - 21.00

VOJVODINA NS SEME 2

1 - 3

BECEJ

JELISAVAC JOVAN
KOLAREVIC MILICA

24.11.2021. - 21.00

1 - 3

VOJVODINA NS SEME 2

BECEJ



V KOLO

12.11.2021. - 16.00

12.11.2021. - 16.00

12.11.2021. - 16.00

KOSOVSKA MITROVICA

3 - 0

UZICE

PERIC DUSAN
VUKADINOVIC UROS

12.11.2021. - 16.00

3 - 0

KOSOVSKA MITROVICA

UZICE

12.11.2021. - 18.30

SC “Đorđe Predin Badža”

12.11.2021. - 18.30

12.11.2021. - 18.30

BECEJ

1 - 3

BANAT

TRISIC STRAHINJA
ARSIC MILICA

12.11.2021. - 18.30

1 - 3

BECEJ

BANAT

13.11.2021. - 17.00

OŠ “Jan Amos Komenski”

13.11.2021. - 17.00

13.11.2021. - 17.00

KULPIN

3 - 2

RIBNICA 2

STOJANOVIC NIKOLA
JOVANOVIC VESNA

13.11.2021. - 17.00

3 - 2

KULPIN

RIBNICA 2

13.11.2021. - 20.00

HS Futog - Futog

13.11.2021. - 20.00

13.11.2021. - 20.00

FUTOG

3 - 1

VOJVODINA NS SEME 2

VASILJEVIC STEFAN
TRIPOKOVIC BOJAN

13.11.2021. - 20.00

3 - 1

FUTOG

VOJVODINA NS SEME 2

14.11.2021. - 15.00

UFK LAGATOR

14.11.2021. - 15.00

14.11.2021. - 15.00

LOZNICA

1 - 3

ZELEZNICAR - Beograd

PETROVIC PETAR
JOVANOVIC NEMANJA

14.11.2021. - 15.00

1 - 3

LOZNICA

ZELEZNICAR - Beograd

14.11.2021. - 19.00

SH dr Zoran Đinđić

14.11.2021. - 19.00

14.11.2021. - 19.00

TOPLICANI 97

0 - 3

SUMADIJA

RISTIC NEMANJA
MLADENOVIC KRISTINA

14.11.2021. - 19.00

0 - 3

TOPLICANI 97

SUMADIJA



VI KOLO

20.11.2021. - 17.00

OŠ “Jan Amos Komenski”

20.11.2021. - 17.00

20.11.2021. - 17.00

KULPIN

3 - 1

TOPLICANIN 97

TASIC NEMANJA
NESIC MARIJA

20.11.2021. - 17.00

3 - 1

KULPIN

TOPLICANIN 97

20.11.2021. - 19.00

SRC “Šumadija”

20.11.2021. - 19.00

20.11.2021. - 19.00

SUMADIJA

3 - 0

BECEJ

TRISIC STRAHINJA
ARSIC MILICA

20.11.2021. - 19.00

3 - 0

SUMADIJA

BECEJ

20.11.2021. - 19.30

Nova Hala sportova - Kraljevo

20.11.2021. - 19.30

20.11.2021. - 19.30

RIBNICA 2

0 - 3

UZICE

ALEKSIC MILOS
DJORDJEVIC MARIO

20.11.2021. - 19.30

0 - 3

RIBNICA 2

UZICE

20.11.2021. - 20.00

SD Radnicki

20.11.2021. - 20.00

20.11.2021. - 20.00

ZELEZNICAR

0 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

BANJAC LAZAR
ZARIC MIHAILO

20.11.2021. - 20.00

0 - 3

ZELEZNICAR

KOSOVSKA MITROVICA

20.11.2021. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

20.11.2021. - 20.00

20.11.2021. - 20.00

VOJVODINA NS SEME 2

3 - 0

LOZNICA

TODOROVIC LUKA
TRIPOKOVIC BOJAN

20.11.2021. - 20.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME 2

LOZNICA

21.11.2021. - 17.00

SPC “Millennium”

21.11.2021. - 17.00

21.11.2021. - 17.00

BANAT

0 - 3

FUTOG

AMIDZIC VITOMIRKA
PETROVIC IVAN

21.11.2021. - 17.00

0 - 3

BANAT

FUTOG



VII KOLO

26.11.2021. - 16.00

SH Kosovska Mitrovica

26.11.2021. - 16.00

26.11.2021. - 16.00

KOSOVSKA MITROVICA

1 - 3

VOJVODINA NS SEME 2

DJORDJEVIC MARIO
VUKADINOVIC UROS

26.11.2021. - 16.00

1 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

VOJVODINA NS SEME 2

27.11.2021. - 20.00

SC “Đorđe Predin Badža”

27.11.2021. - 20.00

27.11.2021. - 20.00

BECEJ

3 - 0

KULPIN

TASIC NEMANJA
BOMPORAS GEORGIOS

27.11.2021. - 20.00

3 - 0

BECEJ

KULPIN

27.11.2021. - 20.00

HS Futog - Futog

27.11.2021. - 20.00

27.11.2021. - 20.00

FUTOG

2 - 3

SUMADIJA

JELISAVAC JOVAN
KOLAREVIC MILICA

27.11.2021. - 20.00

2 - 3

FUTOG

SUMADIJA

28.11.2021. - 16.00

UFK LAGATOR

28.11.2021. - 16.00

28.11.2021. - 16.00

LOZNICA

0 - 3

BANAT

VASILJEVIC STEFAN
NESIC MARIJA

28.11.2021. - 16.00

0 - 3

LOZNICA

BANAT

28.11.2021. - 18.00

SD Veliki park - Uzice

28.11.2021. - 18.00

28.11.2021. - 18.00

UZICE

2 - 3

ZELEZNICAR - Beograd

MLADENOVIC KRISTINA
RISTIC NEMANJA

28.11.2021. - 18.00

2 - 3

UZICE

ZELEZNICAR - Beograd

28.11.2021. - 19.00

SH dr Zoran Đinđić

28.11.2021. - 19.00

28.11.2021. - 19.00

TOPLICANIN 97

3 - 1

RIBNICA 2

DJORDJEVIC MARIO
MLADENOVIC MARKO

28.11.2021. - 19.00

3 - 1

TOPLICANIN 97

RIBNICA 2



VIII KOLO

1.12.2021. - 20.00

OŠ “Jan Amos Komenski”

1.12.2021. - 20.00

1.12.2021. - 20.00

KULPIN

3 - 0

FUTOG

TRISIC STRAHINJA
JOVANOVIC VESNA

1.12.2021. - 20.00

3 - 0

KULPIN

FUTOG

4.12.2021. - 16.00

SPC “Millennium”

4.12.2021. - 16.00

4.12.2021. - 16.00

BANAT

-

KOSOVSKA MITROVICA

STOJANOVIC NIKOLA
PETROVIC IVAN

4.12.2021. - 16.00

-

BANAT

KOSOVSKA MITROVICA

4.12.2021. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

4.12.2021. - 18.00

4.12.2021. - 18.00

VOJVODINA NS SEME 2

-

UZICE

TRIPOKOVIC BOJAN
BOMPORAS GEORGIOS

4.12.2021. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME 2

UZICE

4.12.2021. - 19.00

SRC “Šumadija”