2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE


  • 25.3.2023. - 17.00

    PARTIZAN EFBET

    ZELEZNICAR

    0 - 3

    15/25  11/25  20/25

  • 25.3.2023. - 18.00

    OMLADINAC

    SREM

    3 - 1

    25/20  16/25  25/15  27/25

  • 25.3.2023. - 18.30

    INDJIJA

    SPARTAK

    3 - 2

    17/25  27/29  25/23  25/21  17/15

  • 25.3.2023. - 19.00

    AS-BATAJNICA

    CRVENA ZVEZDA

    0 - 3

    13/25  10/25  16/25

  • 25.3.2023. - 19.00

    TENT

    UB

    3 - 2

    25/22  25/21  20/25  19/25  15/12

  • 25.3.2023. - 20.00

    ZOK NOVI SAD

    JEDINSTVO S.P.

    0 - 3

    10/25  20/25  17/25

  • 28.3.2023. - 18.30

    CRVENA ZVEZDA

    SPARTAK

    3 - 0

    25/22  25/19  25/16

  • 28.3.2023. - 19.00

    UB

    TENT

    3 - 1

    25/17  25/18  14/25  25/23

  • 28.3.2023. - 19.00

    ZELEZNICAR

    PARTIZAN EFBET

    3 - 0

    25/14  25/16  25/19

  • 29.3.2023. - 18.00

    JEDINSTVO S.P.

    SREM

    3 - 0

    25/19  25/11  25/12

  • 31.3.2023. - 17.00

    TENT

    UB

    0 - 3

    21/25  23/25  19/25

  • 31.3.2023. - 19.00

    SPARTAK

    CRVENA ZVEZDA

    0 - 3

    22/25  15/25  19/25

  • 31.3.2023. - 20.00

    PARTIZAN EFBET

    ZELEZNICAR

    0 - 3

    12/25  22/25  19/25

  • 19.00 

    SREM

    JEDINSTVO S.P.

    
25.3.2023. - 17.00

PARTIZAN EFBET

ZELEZNICAR

0 - 3

15/25  11/25  20/25

25.3.2023. - 18.00

OMLADINAC

SREM

3 - 1

25/20  16/25  25/15  27/25

25.3.2023. - 18.30

INDJIJA

SPARTAK

3 - 2

17/25  27/29  25/23  25/21  17/15

25.3.2023. - 19.00

AS-BATAJNICA

CRVENA ZVEZDA

0 - 3

13/25  10/25  16/25

25.3.2023. - 19.00

TENT

UB

3 - 2

25/22  25/21  20/25  19/25  15/12

25.3.2023. - 20.00

ZOK NOVI SAD

JEDINSTVO S.P.

0 - 3

10/25  20/25  17/25

28.3.2023. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

3 - 0

25/22  25/19  25/16

28.3.2023. - 19.00

UB

TENT

3 - 1

25/17  25/18  14/25  25/23

28.3.2023. - 19.00

ZELEZNICAR

PARTIZAN EFBET

3 - 0

25/14  25/16  25/19

29.3.2023. - 18.00

JEDINSTVO S.P.

SREM

3 - 0

25/19  25/11  25/12

31.3.2023. - 17.00

TENT

UB

0 - 3

21/25  23/25  19/25

31.3.2023. - 19.00

SPARTAK

CRVENA ZVEZDA

0 - 3

22/25  15/25  19/25

31.3.2023. - 20.00

PARTIZAN EFBET

ZELEZNICAR

0 - 3

12/25  22/25  19/25

19.00 

SREM

JEDINSTVO S.P.

najbolji poenter(poeni / setova)

#1

UNAVAJAGIC 5,41(433/80)

#10

ANACLEGER 5,12(164/32)

#10

NINAKOCIC 5(400/80)

#5

ALEKSANDRAUZELAC 4,83(401/83)

#4

TEODORAISAILOVIC 4,42(345/78)

najbolji server(as-servis / setova)

#5

ALEKSANDRAUZELAC 0,8(66/83)

#9

RADAPEROVIC 0,6(34/57)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,55(45/82)

#14

NATASACIKUC-DEANS 0,52(26/50)

#10

ANACLEGER 0,5(16/32)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#11

HENAKURTAGIC 1,2(61/51)

#99

ISIDORABERBATOVIC 1,01(80/79)

#20

KATARINARODIC 0,84(48/57)

#12

ANAMALESEVIC 0,84(67/80)

#6

BOZICAMARKOVIC 0,78(58/74)

najbolji poenter(poeni)

#1

UNAVAJAGIC 433

#10

NINAKOCIC 400

#11

ANAKRULJ 353

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#12

ANAMALESEVIC 67

#11

HENAKURTAGIC 61

#17

LORENASIPIC 61

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#21

MILICAIVKOVIC 52%(252/487)

#8

STEFANAPAKIC 49%(149/306)

#14

ANDRIJANAPAVLASEVIC 48%(117/244)

#20

BOJANAGOCANIN 47%(192/408)

#2

SANJADJURDJEVIC 46%(226/488)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#14

KELSEY JANEVELTMAN 61%(190/312)

#1

SLADJANAERIC 56%(170/305)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 53%(124/234)

#3

MINJAOSMAJIC 53%(120/227)

#6

BOZICAMARKOVIC 52%(127/246)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
UZELAC A.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)

SMEČ 2  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
ANTONIJEVIC A.
(ZELEZNICAR )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    VRCELJ T.
    (CRVENA ZVEZDA )
  • BLOKER 3  
    VELTMAN K.J.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • BLOKER 4  
    BERBATOVIC I.
    (PARTIZAN EFBET)
  • KOREKTOR 2  
    CLEGER A.
    (CRVENA ZVEZDA - Beograd)
  • SMEČ 3  
    KOCKAREVIC I.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    IVANOVIC V.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)

Tabela

PLAY-OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORKE Standing

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

ZELEZNICAR

2

  
  

PARTIZAN EFBET

0

  
  

UB

2

  
  

TENT

0

  
  

JEDINSTVO S.P.

1

  
  

SREM

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  
  

SPARTAK

0

  

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

ZELEZNICAR

2

  
  

PARTIZAN EFBET

0

  
  

UB

2

  
  

TENT

0

  
  

JEDINSTVO S.P.

1

  
  

SREM

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  
  

SPARTAK

0

  

Tabela

BPŠ SUPERLIGA

2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

ZELEZNICAR - Lajkovac

61

22

21

1

64

17

1962

1616

9

10

2

0

1

0

3,76

1,214

-

JEDINSTVO - Stara Pazova

58

22

20

2

63

17

1897

1502

12

5

3

1

1

0

3,71

1,263

-

CRVENA ZVEZDA - Beograd

51

22

17

5

58

19

1783

1437

15

0

2

2

3

0

3,05

1,241

-

UB - Ub

50

22

16

6

57

22

1861

1598

13

2

1

3

3

0

2,59

1,165

-

TENT - Obrenovac

38

22

12

10

45

38

1802

1785

6

4

2

4

1

5

1,18

1,010

-

SPARTAK - Subotica

33

22

12

10

40

41

1776

1773

5

3

4

1

2

7

0,98

1,002

-

SREM -Sremska Mitrovica

25

22

9

13

32

47

1689

1784

3

4

2

0

5

8

0,68

0,947

-

PARTIZAN EFBET

27

22

8

14

32

47

1630

1778

3

5

0

3

2

9

0,68

0,917

-

INDJIJA - Indjija

25

22

8

14

34

46

1694

1731

6

0

2

3

4

7

0,74

0,979

-

OMLADINAC - Novi Banovci

22

22

7

15

31

52

1732

1883

2

3

2

3

4

8

0,60

0,920

-

AS-BATAJNICA - Beograd

5

22

2

20

13

62

1397

1802

1

0

1

0

7

13

0,21

0,775

-

ZOK NOVI SAD - Novi Sad

1

22

0

22

5

66

1216

1750

0

0

0

1

3

18

0,08

0,695

-




2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Gostujuća ekipa

ABW

CZW

INW

JPW

ONB

PTW

SWS

EST

TNT

UBW

ZLW

NSW

Domaća ekipa

AS-BATAJNICA - Beograd (ABW)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

CRVENA ZVEZDA - Beograd (CZW)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3

3 - 0

INDJIJA - Indjija (INW)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

JEDINSTVO - Stara Pazova (JPW)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci (ONB)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

PARTIZAN EFBET (PTW)

3 - 1

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

SPARTAK - Subotica (SWS)

3 - 1

0 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

1 - 3

3 - 0

SREM -Sremska Mitrovica (EST)

3 - 0

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

TENT - Obrenovac (TNT)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

UB - Ub (UBW)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

ZELEZNICAR - Lajkovac (ZLW)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

ZOK NOVI SAD - Novi Sad (NSW)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

PLAY-OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORKE Standing

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

ZELEZNICAR

2

  
  

PARTIZAN EFBET

0

  
  

UB

2

  
  

TENT

0

  
  

JEDINSTVO S.P.

1

  
  

SREM

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  
  

SPARTAK

0

  

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

ZELEZNICAR

2

  
  

PARTIZAN EFBET

0

  
  

UB

2

  
  

TENT

0

  
  

JEDINSTVO S.P.

1

  
  

SREM

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  
  

SPARTAK

0

  

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
UZELAC A.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)

SMEČ 2  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
ANTONIJEVIC A.
(ZELEZNICAR )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    VRCELJ T.
    (CRVENA ZVEZDA )
  • BLOKER 3  
    VELTMAN K.J.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • BLOKER 4  
    BERBATOVIC I.
    (PARTIZAN EFBET)
  • KOREKTOR 2  
    CLEGER A.
    (CRVENA ZVEZDA - Beograd)
  • SMEČ 3  
    KOCKAREVIC I.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    IVANOVIC V.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
UZELAC A.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)

SMEČ 2  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
ANTONIJEVIC A.
(ZELEZNICAR )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
LIBERO 2  
PAKIC S.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
DIZAČ 2  
VRCELJ T.
(CRVENA ZVEZDA )
BLOKER 3  
VELTMAN K.J.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 3  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
BLOKER 4  
BERBATOVIC I.
(PARTIZAN EFBET)
SMEČ 4  
IVANOVIC V.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
KOREKTOR 2  
CLEGER A.
(CRVENA ZVEZDA - Beograd)