2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE


  • 2.12.2022. - 19.00

    SPARTAK

    AS-BATAJNICA

    3 - 1

    25/19  23/25  25/21  25/19

  • 2.12.2022. - 20.30

    CRVENA ZVEZDA

    UB

    2 - 3

    25/20  25/15  20/25  16/25  13/15

  • 3.12.2022. - 19.00

    ZELEZNICAR

    TENT

    3 - 1

    25/18  21/25  25/18  25/17

  • 3.12.2022. - 19.00

    JEDINSTVO S.P.

    INDJIJA

    3 - 0

    27/25  25/18  25/17

  • 3.12.2022. - 19.00

    SREM

    PARTIZAN EFBET

    1 - 3

    23/25  19/25  25/13  23/25

  • 4.12.2022. - 18.00

    OMLADINAC

    ZOK NOVI SAD

    3 - 0

    25/21  25/15  25/20

  • 10.12.2022. - 17.00

    PARTIZAN EFBET

    SPARTAK

  • 10.12.2022. - 19.00

    AS-BATAJNICA

    ZELEZNICAR

  • 10.12.2022. - 19.30

    INDJIJA

    SREM

  • 10.12.2022. - 19.30

    OMLADINAC

    JEDINSTVO S.P.

  • 10.12.2022. - 20.00

    ZOK NOVI SAD

    UB

  • 11.12.2022. - 18.00

    TENT

    CRVENA ZVEZDA

    
2.12.2022. - 19.00

SPARTAK

AS-BATAJNICA

3 - 1

25/19  23/25  25/21  25/19

2.12.2022. - 20.30

CRVENA ZVEZDA

UB

2 - 3

25/20  25/15  20/25  16/25  13/15

3.12.2022. - 19.00

ZELEZNICAR

TENT

3 - 1

25/18  21/25  25/18  25/17

3.12.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

INDJIJA

3 - 0

27/25  25/18  25/17

3.12.2022. - 19.00

SREM

PARTIZAN EFBET

1 - 3

23/25  19/25  25/13  23/25

4.12.2022. - 18.00

OMLADINAC

ZOK NOVI SAD

3 - 0

25/21  25/15  25/20

10.12.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

SPARTAK

10.12.2022. - 19.00

AS-BATAJNICA

ZELEZNICAR

10.12.2022. - 19.30

INDJIJA

SREM

10.12.2022. - 19.30

OMLADINAC

JEDINSTVO S.P.

10.12.2022. - 20.00

ZOK NOVI SAD

UB

11.12.2022. - 18.00

TENT

CRVENA ZVEZDA

najbolji poenter(poeni / setova)

#1

UNAVAJAGIC 5,35(166/31)

#10

NINAKOCIC 5,07(142/28)

#14

BRANKATICA 4,58(151/33)

#17

BENITEZANET BARBARA 4,5(126/28)

#11

ANAKRULJ 4,48(148/33)

najbolji server(as-servis / setova)

#9

RADAPEROVIC 0,64(21/33)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,62(20/32)

#1

ANAMIHAJLOVIC 0,57(16/28)

#20

ISIDORARODIC 0,54(14/26)

#12

JOVANAZELENOVIC 0,5(1/2)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#99

ISIDORABERBATOVIC 1,1(34/31)

#12

KATARINACANAK 1,07(16/15)

#12

SIMONAPETRANOVIC 1(5/5)

#12

ANAMALESEVIC 1(33/33)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 0,88(29/33)

najbolji poenter(poeni)

#1

UNAVAJAGIC 166

#14

BRANKATICA 151

#11

ANAKRULJ 148

#10

NINAKOCIC 142

najbolji server(as-servis)

#20

ISIDORARODIC 14

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#12

ANAMALESEVIC 33

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#21

MILICAIVKOVIC 55%(105/192)

#14

ANDRIJANAPAVLASEVIC 54%(89/164)

#8

STEFANAPAKIC 49%(61/125)

#23

VANJASIMEUNOVIC 46%(106/229)

#20

BOJANAGOCANIN 45%(78/172)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#1

SLADJANAERIC 59%(71/121)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 54%(56/104)

#17

BENITEZANET BARBARA 53%(104/197)

#4

ANAJEKOVIC 50%(52/105)

#12

ANAMALESEVIC 50%(51/103)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)

SMEČ 2  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
LJUBICIC I.
(INDJIJA )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    PEROVIC R.
    (UB )
  • BLOKER 3  
    SKOCAJIC T.
    (ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
  • BLOKER 4  
    CIKUC-DEANS N.
    (TENT - Obrenovac)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MIHAJLOVIC A.
    (SREM -Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    KOCKAREVIC I.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)

Tabela

PLAY-OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORKE Standing

Tabela

BPŠ SUPERLIGA

2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

JEDINSTVO - Stara Pazova

25

9

9

0

27

7

798

642

4

3

2

0

0

0

3,86

1,243

-

ZELEZNICAR - Lajkovac

23

9

8

1

25

10

827

720

2

5

1

0

1

0

2,50

1,149

-

UB - Ub

21

9

7

2

24

9

759

659

5

1

1

1

1

0

2,67

1,152

-

CRVENA ZVEZDA - Beograd

20

9

6

3

23

9

725

591

6

0

0

2

1

0

2,56

1,227

-

TENT - Obrenovac

19

9

6

3

23

13

813

750

3

2

1

2

1

0

1,77

1,084

-

PARTIZAN EFBET

14

9

4

5

16

18

698

747

1

3

0

2

0

3

0,89

0,934

-

SPARTAK - Subotica

10

9

4

5

14

20

719

769

1

1

2

0

2

3

0,70

0,935

-

INDJIJA - Indjija

9

9

3

6

13

20

669

711

2

0

1

1

2

3

0,65

0,941

-

OMLADINAC - Novi Banovci

9

9

3

6

13

21

699

768

1

1

1

1

2

3

0,62

0,910

-

SREM -Sremska Mitrovica

9

9

3

6

11

21

696

727

0

3

0

0

2

4

0,52

0,957

-

AS-BATAJNICA - Beograd

2

9

1

8

8

26

667

808

0

0

1

0

5

3

0,31

0,826

-

ZOK NOVI SAD - Novi Sad

1

9

0

9

4

27

571

749

0

0

0

1

2

6

0,15

0,762

-




2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Gostujuća ekipa

ABW

CZW

INW

JPW

ONB

PTW

SWS

EST

TNT

UBW

ZLW

NSW

Domaća ekipa

AS-BATAJNICA - Beograd (ABW)

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 2

CRVENA ZVEZDA - Beograd (CZW)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

INDJIJA - Indjija (INW)

3 - 0

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

JEDINSTVO - Stara Pazova (JPW)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci (ONB)

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

PARTIZAN EFBET (PTW)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

SPARTAK - Subotica (SWS)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

SREM -Sremska Mitrovica (EST)

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

TENT - Obrenovac (TNT)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 0

UB - Ub (UBW)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac (ZLW)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 1

ZOK NOVI SAD - Novi Sad (NSW)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

PLAY-OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORKE Standing

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)

SMEČ 2  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
LJUBICIC I.
(INDJIJA )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    PEROVIC R.
    (UB )
  • BLOKER 3  
    SKOCAJIC T.
    (ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
  • BLOKER 4  
    CIKUC-DEANS N.
    (TENT - Obrenovac)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MIHAJLOVIC A.
    (SREM -Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    KOCKAREVIC I.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ANET B.B.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
STANOJEVIC T.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
VAJAGIC U.
(OMLADINAC - Novi Banovci)

SMEČ 2  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
LJUBICIC I.
(INDJIJA )
LIBERO 1  
IVKOVIC M.
(SPARTAK - Subotica)
LIBERO 2  
PAKIC S.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
DIZAČ 2  
PEROVIC R.
(UB )
BLOKER 3  
SKOCAJIC T.
(ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
SMEČ 3  
MIHAJLOVIC A.
(SREM -Sremska Mitrovica)
BLOKER 4  
CIKUC-DEANS N.
(TENT - Obrenovac)
SMEČ 4  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
KOREKTOR 2  
MILJEVIC T.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)