2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI


  • 2.12.2022. - 17.00

    SPARTAK – Ljig

    MLADI RADNIK

    0 - 3

    18/25  22/25  22/25

  • 2.12.2022. - 18.00

    CRVENA ZVEZDA

    JEDINSTVO S.P.

    3 - 0

    25/10  25/12  25/19

  • 3.12.2022. - 17.00

    NOVI SAD-MANEKS

    VOJVODINA

    0 - 3

    23/25  17/25  19/25

  • 3.12.2022. - 17.00

    PARTIZAN EFBET ODLOZENO

    SPARTAK SU ODLOZENO

  • 3.12.2022. - 17.30

    RADNICKI doo

    TAKOVO

    3 - 0

    25/15  25/23  25/18

  • 3.12.2022. - 19.00

    KARADJORDJE

    RIBNICA

    3 - 2

    25/23  13/25  25/20  20/25  15/13

  • 9.12.2022. - 17.30

    VOJVODINA

    PARTIZAN EFBET

  • 9.12.2022. - 18.00

    CRVENA ZVEZDA

    NOVI SAD-MANEKS

  • 9.12.2022. - 19.00

    RIBNICA

    SPARTAK – Ljig

  • 9.12.2022. - 19.00

    SPARTAK SU

    KARADJORDJE

  • 10.12.2022. - 17.00

    JEDINSTVO S.P.

    TAKOVO

  • 10.12.2022. - 19.00

    MLADI RADNIK

    RADNICKI DOO

    
2.12.2022. - 17.00

SPARTAK – Ljig

MLADI RADNIK

0 - 3

18/25  22/25  22/25

2.12.2022. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO S.P.

3 - 0

25/10  25/12  25/19

3.12.2022. - 17.00

NOVI SAD-MANEKS

VOJVODINA

0 - 3

23/25  17/25  19/25

3.12.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET ODLOZENO

SPARTAK SU ODLOZENO

3.12.2022. - 17.30

RADNICKI doo

TAKOVO

3 - 0

25/15  25/23  25/18

3.12.2022. - 19.00

KARADJORDJE

RIBNICA

3 - 2

25/23  13/25  25/20  20/25  15/13

9.12.2022. - 17.30

VOJVODINA

PARTIZAN EFBET

9.12.2022. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

NOVI SAD-MANEKS

9.12.2022. - 19.00

RIBNICA

SPARTAK – Ljig

9.12.2022. - 19.00

SPARTAK SU

KARADJORDJE

10.12.2022. - 17.00

JEDINSTVO S.P.

TAKOVO

10.12.2022. - 19.00

MLADI RADNIK

RADNICKI DOO

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

ANDRIITUPCHII 5,34(155/29)

#17

MLADENBOJOVIC 4,88(161/33)

#11

MURADKHAN 4,84(121/25)

#13

ALEKSANDARBLAGOJEVIC 4,81(149/31)

#9

BRANISLAVRADOVIC 4,42(146/33)

najbolji server(as-servis / setova)

#18

NOVICABJELICA 1(5/5)

#13

ALEKSANDARBLAGOJEVIC 0,74(23/31)

#9

MILIJAMRDAK 0,63(12/19)

#17

MLADENBOJOVIC 0,48(16/33)

#19

RADOSLAVPARAPUNOV 0,46(13/28)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#2

MILIVOJECORIC 1(3/3)

#20

FILIPSAVOVSKI 0,97(29/30)

#1

NEMANJACUBRILO 0,9(26/29)

#21

PETARKRSMANOVIC 0,88(22/25)

#8

ANDREJRUDIC 0,73(8/11)

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#1

STEVANSIMIC 21

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#8

NEMANJASTEVANOVIC 73%(44/60)

#7

STEFANNEGIC 63%(34/54)

#18

BRANKOROLJIC 60%(72/121)

#99

ALIJABEKRIC 59%(62/105)

#14

ALEKSANDARSKRBIC 58%(123/211)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#19

GORANBJELICA 62%(28/45)

#21

PETARKRSMANOVIC 59%(47/79)

#3

ALEKSANDARSIMIC 57%(17/30)

#24

DAVIDEKOVAC 55%(83/150)

#3

ALEKSANDARSTEFANOVIC 55%(56/102)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BLAGOJEVIC A.
(RADNICKI doo – Kragujevac)
BLOKER 2  
KRSMANOVIC P.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
SMEČ 1  
KOVAC D.
(RADNICKI doo – Kragujevac)

SMEČ 2  
SKAKIC S.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
DIZAČ 1  
PETROVIC N.
(RADNICKI doo )
LIBERO 1  
NEGIC S.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
  • LIBERO 2  
    JOVIC D.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • DIZAČ 2  
    BUCULJEVIC M.
    (VOJVODINA )
  • BLOKER 3  
    SAVOVSKI F.
    (NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
  • BLOKER 4  
    DUSTINAC E.
    (TAKOVO - Gornji Milanovac)
  • KOREKTOR 2  
    PARAPUNOV R.
    (VOJVODINA - NOVI SAD)
  • SMEČ 3  
    MARINOVIC L.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • SMEČ 4  
    VEMIC M.
    (KARADJORDJE - Topola)

Tabela

PLAY OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORI 2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORI Standing

Tabela

SUPERLIGA

SUPER LIGA SENIORI 2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

VOJVODINA - NOVI SAD

23

9

8

1

24

8

779

670

4

3

1

0

0

1

3,00

1,163

-

RADNICKI doo – Kragujevac

19

9

6

3

20

11

728

664

4

2

0

1

0

2

1,82

1,096

-

PARTIZAN EFBET

18

8

6

2

20

10

728

641

2

4

0

0

2

0

2,00

1,136

-

RIBNICA – Kraljevo

18

9

6

3

21

13

779

752

3

2

1

1

1

1

1,62

1,036

-

MLADI RADNIK – Požarevac

17

8

6

2

20

9

677

633

4

1

1

0

2

0

2,22

1,070

-

CRVENA ZVEZDA – Beograd

14

8

4

4

18

14

719

666

2

2

0

2

2

0

1,29

1,080

-

SPARTAK - Subotica

11

7

4

3

14

13

602

579

2

0

2

1

0

2

1,08

1,040

-

KARADJORDJE - Topola

9

9

3

6

14

20

727

779

2

0

1

1

3

2

0,70

0,933

-

NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad

8

8

3

5

11

19

646

712

0

2

1

0

2

3

0,58

0,907

-

JEDINSTVO - Stara Pazova

8

9

3

6

11

22

665

761

0

2

1

0

2

4

0,50

0,874

-

TAKOVO - Gornji Milanovac

7

9

2

7

11

24

735

823

0

1

1

2

1

4

0,46

0,893

-

SPARTAK – Ljig

1

9

0

9

6

27

687

792

0

0

0

1

4

4

0,22

0,867

-




SUPER LIGA SENIORI 2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPER LIGA SENIORI

Gostujuća ekipa

CZM

JPM

KRT

MRP

NSM

PTN

RKV

RKG

SPM

SMS

TKV

VNS

Domaća ekipa

CRVENA ZVEZDA – Beograd (CZM)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

JEDINSTVO - Stara Pazova (JPM)

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 1

KARADJORDJE - Topola (KRT)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

MLADI RADNIK – Požarevac (MRP)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

1 - 3

NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad (NSM)

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

PARTIZAN EFBET (PTN)

3 - 1

3 - 0

RADNICKI doo – Kragujevac (RKV)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

RIBNICA – Kraljevo (RKG)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

SPARTAK – Ljig (SPM)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

SPARTAK - Subotica (SMS)

3 - 0

2 - 3

3 - 2

0 - 3

TAKOVO - Gornji Milanovac (TKV)

3 - 1

1 - 3

3 - 2

0 - 3

VOJVODINA - NOVI SAD (VNS)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

PLAY OFF

2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORI 2022/23 BPŠ SUPERLIGA PLAY OFF SENIORI Standing

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BLAGOJEVIC A.
(RADNICKI doo – Kragujevac)
BLOKER 2  
KRSMANOVIC P.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
SMEČ 1  
KOVAC D.
(RADNICKI doo – Kragujevac)

SMEČ 2  
SKAKIC S.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
DIZAČ 1  
PETROVIC N.
(RADNICKI doo )
LIBERO 1  
NEGIC S.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
  • LIBERO 2  
    JOVIC D.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • DIZAČ 2  
    BUCULJEVIC M.
    (VOJVODINA )
  • BLOKER 3  
    SAVOVSKI F.
    (NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
  • BLOKER 4  
    DUSTINAC E.
    (TAKOVO - Gornji Milanovac)
  • KOREKTOR 2  
    PARAPUNOV R.
    (VOJVODINA - NOVI SAD)
  • SMEČ 3  
    MARINOVIC L.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • SMEČ 4  
    VEMIC M.
    (KARADJORDJE - Topola)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BLAGOJEVIC A.
(RADNICKI doo – Kragujevac)
BLOKER 2  
KRSMANOVIC P.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
SMEČ 1  
KOVAC D.
(RADNICKI doo – Kragujevac)

SMEČ 2  
SKAKIC S.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
BLOKER 1  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
DIZAČ 1  
PETROVIC N.
(RADNICKI doo )
LIBERO 1  
NEGIC S.
(VOJVODINA - NOVI SAD)
LIBERO 2  
JOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
DIZAČ 2  
BUCULJEVIC M.
(VOJVODINA )
BLOKER 3  
SAVOVSKI F.
(NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
SMEČ 3  
MARINOVIC L.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
BLOKER 4  
DUSTINAC E.
(TAKOVO - Gornji Milanovac)
SMEČ 4  
VEMIC M.
(KARADJORDJE - Topola)
KOREKTOR 2  
PARAPUNOV R.
(VOJVODINA - NOVI SAD)