57. KUP SRBIJE ZA SENIORKE


2022/23 57. KUP SRBIJE ZA SENIORKE Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#1

UNAVAJAGIC 5,67(51/9)

#13

IVANARADONJIC 5,33(16/3)

#14

BRANKATICA 5,17(62/12)

#1

ANAMIHAJLOVIC 5(35/7)

#5

ALEKSANDRAUZELAC 4,67(70/15)

najbolji server(as-servis / setova)

#12

SIMONAPETRANOVIC 2,5(5/2)

#22

KSENIJAPERIC 1,5(3/2)

#11

IVADZAKOVIC 1,5(3/2)

#13

IVANAJERINIC 1(1/1)

#6

MASAKALINIC 1(2/2)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#19

ALEKSANDRADJORDJEVIC 1,11(10/9)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 1,08(14/13)

#2

MATEAPETROVIC 1(1/1)

#2

MILICASORAK 1(2/2)

#1

MATEAPETROVIC 1(2/2)

najbolji server(as-servis)

#16

BOJANACELIC 8

#10

ANJAZUBIC 7

najbolji bloker(uspešni blokovi)

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#4

ANAZIVOJINOVIC 80%(12/15)

#22

KSENIJAPERIC 71%(5/7)

#4

ANDJELAJOVANOVIC 55%(11/20)

#16

BOJANACELIC 54%(29/54)

#3

VALENTINALUKOVIC 50%(3/6)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#2

MATEAPETROVIC 100%(3/3)

#15

JANAANDRIC 65%(11/17)

#1

SLADJANAERIC 64%(29/45)

#12

JOVANAZELENOVIC 64%(7/11)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 62%(28/45)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KALINIC M.
(INDJIJA - Indjija)
BLOKER 2  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)

SMEČ 2  
PERIC K.
(ZLATIBOR - Cajetina)
BLOKER 1  
MALESEVIC A.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
PEROVIC R.
(UB )
LIBERO 1  
JOVANOVIC A.
(ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
  • LIBERO 2  
    POKRAJAC I.
    (NS VOLEJ TIM)
  • DIZAČ 2  
    MANDOVIC N.
    (TENT )
  • BLOKER 3  
    JEKOVIC A.
    (SPARTAK - Subotica)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    UZELAC A.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • SMEČ 4  
    JOLDIC T.
    (ZOK NOVI SAD - Novi Sad)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KALINIC M.
(INDJIJA - Indjija)
BLOKER 2  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)

SMEČ 2  
PERIC K.
(ZLATIBOR - Cajetina)
BLOKER 1  
MALESEVIC A.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
PEROVIC R.
(UB )
LIBERO 1  
JOVANOVIC A.
(ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
  • LIBERO 2  
    POKRAJAC I.
    (NS VOLEJ TIM)
  • DIZAČ 2  
    MANDOVIC N.
    (TENT )
  • BLOKER 3  
    JEKOVIC A.
    (SPARTAK - Subotica)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    UZELAC A.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • SMEČ 4  
    JOLDIC T.
    (ZOK NOVI SAD - Novi Sad)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KALINIC M.
(INDJIJA - Indjija)
BLOKER 2  
ZIVANOVIC M.
(SREM -Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
GLIGORIC A.
(UB - Ub)

SMEČ 2  
PERIC K.
(ZLATIBOR - Cajetina)
BLOKER 1  
MALESEVIC A.
(TENT - Obrenovac)
DIZAČ 1  
PEROVIC R.
(UB )
LIBERO 1  
JOVANOVIC A.
(ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
LIBERO 2  
POKRAJAC I.
(NS VOLEJ TIM)
DIZAČ 2  
MANDOVIC N.
(TENT )
BLOKER 3  
JEKOVIC A.
(SPARTAK - Subotica)
SMEČ 3  
UZELAC A.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 4  
OSMAJIC M.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)
SMEČ 4  
JOLDIC T.
(ZOK NOVI SAD - Novi Sad)
KOREKTOR 2  
MILJEVIC T.
(JEDINSTVO - Stara Pazova)