58. KUP SRBIJE ZA SENIORE


najbolji poenter(poeni / setova)

#17

MLADENBOJOVIC 7,6(38/5)

#2

BRANISLAVSEIZOVIC 5,5(11/2)

#19

RADOSLAVPARAPUNOV 5,42(65/12)

#77

MILOSNADAZDIN 5,33(16/3)

#8

ANDRIITUPCHII 5,33(80/15)

najbolji server(as-servis / setova)

#5

ALEKSAKOZIC 1(3/3)

#11

ZARKOUBIPARIP 0,78(7/9)

#15

TOMOMICIC 0,75(3/4)

#4

NEMANJARADOVIC 0,67(2/3)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#20

ERMINKONICANIN 1,25(5/4)

#15

NIKOLAPAVLOVIC 1,17(7/6)

#91

ALEKSAPOLOMAC 1,14(8/7)

#2

BRANISLAVSEIZOVIC 1(2/2)

#8

ANDREJRUDIC 1(3/3)

najbolji poenter(poeni)

#11

ANDREJRISTIC 56

#10

LUKATADIC 48

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#3

NIKOLAGOIC 12

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#87

GORANSKUNDRIC 82%(9/11)

#2

BRANISLAVSEIZOVIC 81%(13/16)

#17

NIKOLAVUJOVIC 75%(15/20)

#15

MATIJAGLISIC 71%(15/21)

#33

STEFANSKAKIC 70%(16/23)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#1

PETARVUKELIC 80%(8/10)

#8

ANDREJRUDIC 78%(7/9)

#91

ALEKSAPOLOMAC 71%(15/21)

#19

GORANBJELICA 63%(19/30)

#3

ALEKSANDARSTEFANOVIC 63%(12/19)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PARAPUNOV R.
(VOJVODINA - Novi Sad)
BLOKER 2  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
SEIZOVIC B.
(RIBNICA – Kraljevo)

SMEČ 2  
TADIC L.
(PARTIZAN EFBET)
BLOKER 1  
RUDIC A.
(VOJVODINA - Novi Sad)
DIZAČ 1  
VULIKIC A.
(SPARTAK SU)
LIBERO 1  
SKUNDRIC G.
(NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
  • LIBERO 2  
    GLISIC M.
    (MLADENOVAC - Mladenovac)
  • DIZAČ 2  
    ZIVANOVIC M.
    (RIBNICA )
  • BLOKER 3  
    POLOMAC A.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • BLOKER 4  
    PAVLOVIC N.
    (SPARTAK - Subotica)
  • KOREKTOR 2  
    BLAGOJEVIC A.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)
  • SMEČ 3  
    RISTIC A.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)
  • SMEČ 4  
    KOVAC D.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)

Tabela

POLUFINALE

2022/23 58. KUP SRBIJE ZA SENIORE Standing

Tabela

POLUFINALE

2022/23 58. KUP SRBIJE ZA SENIORE Standing

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PARAPUNOV R.
(VOJVODINA - Novi Sad)
BLOKER 2  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
SEIZOVIC B.
(RIBNICA – Kraljevo)

SMEČ 2  
TADIC L.
(PARTIZAN EFBET)
BLOKER 1  
RUDIC A.
(VOJVODINA - Novi Sad)
DIZAČ 1  
VULIKIC A.
(SPARTAK SU)
LIBERO 1  
SKUNDRIC G.
(NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
  • LIBERO 2  
    GLISIC M.
    (MLADENOVAC - Mladenovac)
  • DIZAČ 2  
    ZIVANOVIC M.
    (RIBNICA )
  • BLOKER 3  
    POLOMAC A.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • BLOKER 4  
    PAVLOVIC N.
    (SPARTAK - Subotica)
  • KOREKTOR 2  
    BLAGOJEVIC A.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)
  • SMEČ 3  
    RISTIC A.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)
  • SMEČ 4  
    KOVAC D.
    (RADNICKI doo – Kragujevac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PARAPUNOV R.
(VOJVODINA - Novi Sad)
BLOKER 2  
CUBRILO N.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
SEIZOVIC B.
(RIBNICA – Kraljevo)

SMEČ 2  
TADIC L.
(PARTIZAN EFBET)
BLOKER 1  
RUDIC A.
(VOJVODINA - Novi Sad)
DIZAČ 1  
VULIKIC A.
(SPARTAK SU)
LIBERO 1  
SKUNDRIC G.
(NOVI SAD-MANEKS - Novi Sad)
LIBERO 2  
GLISIC M.
(MLADENOVAC - Mladenovac)
DIZAČ 2  
ZIVANOVIC M.
(RIBNICA )
BLOKER 3  
POLOMAC A.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
SMEČ 3  
RISTIC A.
(RADNICKI doo – Kragujevac)
BLOKER 4  
PAVLOVIC N.
(SPARTAK - Subotica)
SMEČ 4  
KOVAC D.
(RADNICKI doo – Kragujevac)
KOREKTOR 2  
BLAGOJEVIC A.
(RADNICKI doo – Kragujevac)