2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

select
2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Matches

I KOLO

14.10.2022. - 20.00

SH INDJIJA

14.10.2022. - 20.00

14.10.2022. - 20.00

INDJIJA

1 - 3

ZELEZNICAR

ZOTOVIC SVETLANA
TODOROVIC VLADAN

14.10.2022. - 20.00

1 - 3

INDJIJA

ZELEZNICAR

15.10.2022. - 17.00

MASTER-Zemun

15.10.2022. - 17.00

15.10.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

STOJANAC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

15.10.2022. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN EFBET

CRVENA ZVEZDA

15.10.2022. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

15.10.2022. - 18.00

15.10.2022. - 18.00

TENT

3 - 0

ZOK NOVI SAD

LEKO ROBERT
SIMIC STANISLAVA

15.10.2022. - 18.00

3 - 0

TENT

ZOK NOVI SAD

15.10.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

15.10.2022. - 19.00

15.10.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 1

SREM

ROGIC DEJAN
SUBASIC MIRKO

15.10.2022. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO S.P.

SREM

16.10.2022. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.10.2022. - 18.00

16.10.2022. - 18.00

OMLADINAC

2 - 3

SPARTAK

PAPOVIC DRAGAN
SPASIC PREDRAG

16.10.2022. - 18.00

2 - 3

OMLADINAC

SPARTAK

16.10.2022. - 19.00

SRC PINKI

16.10.2022. - 19.00

16.10.2022. - 19.00

AS-BATAJNICA

1 - 3

UB

RADOVANOVIC ZORAN
VUKOVIC JOVANA

16.10.2022. - 19.00

1 - 3

AS-BATAJNICA

UB



II KOLO

21.10.2022. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

21.10.2022. - 18.30

21.10.2022. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

INDJIJA

OCENAS JAN
MILOSEVIC MILAN

21.10.2022. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

INDJIJA

21.10.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

21.10.2022. - 19.00

21.10.2022. - 19.00

SPARTAK

0 - 3

JEDINSTVO S.P.

VUKOVIC JOVANA
ZOTOVIC SVETLANA

21.10.2022. - 19.00

0 - 3

SPARTAK

JEDINSTVO S.P.

22.10.2022. - 18.00

SH UB

22.10.2022. - 18.00

22.10.2022. - 18.00

UB

3 - 0

PARTIZAN EFBET

PETROVIC ALEKSANDAR
ZELENOVIC DJORDJE

22.10.2022. - 18.00

3 - 0

UB

PARTIZAN EFBET

22.10.2022. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 0

OMLADINAC

POPOVIC TOMISLAV
BICANIN MILAN

22.10.2022. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR

OMLADINAC

22.10.2022. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

TENT

3 - 0

AS-BATAJNICA

PAPOVIC DRAGAN
BRKIC NIKOLA

22.10.2022. - 19.00

3 - 0

TENT

AS-BATAJNICA

23.10.2022. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.10.2022. - 18.00

23.10.2022. - 18.00

ZOK NOVI SAD

1 - 3

SREM

BALANDZIC ALEKSANDRA
STOJANAC VLADIMIR

23.10.2022. - 18.00

1 - 3

ZOK NOVI SAD

SREM



III KOLO

29.10.2022. - 17.00

MASTER-Zemun

29.10.2022. - 17.00

29.10.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

2 - 3

TENT

MILOSEVIC MILAN
JANKOVIC MIRKO

29.10.2022. - 17.00

2 - 3

PARTIZAN EFBET

TENT

29.10.2022. - 19.00

SRC PINKI

29.10.2022. - 19.00

29.10.2022. - 19.00

AS-BATAJNICA

3 - 2

ZOK NOVI SAD

OCENAS JAN
BALANDZIC PREDRAG

29.10.2022. - 19.00

3 - 2

AS-BATAJNICA

ZOK NOVI SAD

29.10.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.10.2022. - 19.00

29.10.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 1

ZELEZNICAR

LEKO ROBERT
ROLJ BOZIDAR

29.10.2022. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO S.P.

ZELEZNICAR

29.10.2022. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

29.10.2022. - 19.00

29.10.2022. - 19.00

SREM

3 - 1

SPARTAK

JOVIC VLADIMIR
RADOVANOVIC ZORAN

29.10.2022. - 19.00

3 - 1

SREM

SPARTAK

29.10.2022. - 19.30

SH INDJIJA

29.10.2022. - 19.30

29.10.2022. - 19.30

INDJIJA

0 - 3

UB

CVETKOVIC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

29.10.2022. - 19.30

0 - 3

INDJIJA

UB

30.10.2022. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

30.10.2022. - 18.00

30.10.2022. - 18.00

OMLADINAC

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

STEVANOVIC DJORDJE
SIMIC STANISLAVA

30.10.2022. - 18.00

0 - 3

OMLADINAC

CRVENA ZVEZDA



IV KOLO

5.11.2022. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

5.11.2022. - 18.00

5.11.2022. - 18.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
JOVANCIC BRANISLAV

5.11.2022. - 18.00

3 - 1

JEDINSTVO - S.P.

CRVENA ZVEZDA

5.11.2022. - 18.00

SH UB

5.11.2022. - 18.00

5.11.2022. - 18.00

UB

3 - 0

OMLADINAC

SAVIC DARKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

5.11.2022. - 18.00

3 - 0

UB

OMLADINAC

5.11.2022. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

5.11.2022. - 18.00

5.11.2022. - 18.00

TENT

3 - 1

INDJIJA

TODOROVIC VLADAN
SIMIC STANISLAVA

5.11.2022. - 18.00

3 - 1

TENT

INDJIJA

5.11.2022. - 19.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

ZOK NOVI SAD

0 - 3

SPARTAK

STOJANAC VLADIMIR
PAPOVIC DRAGAN

5.11.2022. - 19.00

0 - 3

ZOK NOVI SAD

SPARTAK

5.11.2022. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 0

SREM

SUBASIC MIRKO
CVETKOVIC VLADIMIR

5.11.2022. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR

SREM

5.11.2022. - 19.00

SRC PINKI

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

AS-BATAJNICA

1 - 3

PARTIZAN EFBET

SPASIC PREDRAG
STEVANOVIC DJORDJE

5.11.2022. - 19.00

1 - 3

AS-BATAJNICA

PARTIZAN EFBET



V KOLO

8.11.2022. - 18.00

MASTER-Zemun

8.11.2022. - 18.00

8.11.2022. - 18.00

PARTIZAN EFBET

3 - 0

ZOK NOVI SAD

PETROVIC ALEKSANDAR
ZOTOVIC SVETLANA

8.11.2022. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN EFBET

ZOK NOVI SAD

9.11.2022. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.11.2022. - 18.00

9.11.2022. - 18.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 2

UB

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

9.11.2022. - 18.00

3 - 2

JEDINSTVO - S.P.

UB

9.11.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

9.11.2022. - 19.00

9.11.2022. - 19.00

SPARTAK

1 - 3

ZELEZNICAR

SIMIC STANISLAVA
JOVANCIC BRANISLAV

9.11.2022. - 19.00

1 - 3

SPARTAK

ZELEZNICAR

9.11.2022. - 20.00

SH INDJIJA

9.11.2022. - 20.00

9.11.2022. - 20.00

INDJIJA

3 - 0

AS-BATAJNICA

BALANDZIC ALEKSANDRA
SUBASIC MIRKO

9.11.2022. - 20.00

3 - 0

INDJIJA

AS-BATAJNICA

9.11.2022. - 20.30

Hala Sportova - Stara Pazova

9.11.2022. - 20.30

9.11.2022. - 20.30

OMLADINAC

1 - 3

TENT

CVETKOVIC VLADIMIR
JOVIC VLADIMIR

9.11.2022. - 20.30

1 - 3

OMLADINAC

TENT

15.11.2022. - 19.30

PSC “Pinki”

15.11.2022. - 19.30

15.11.2022. - 19.30

SREM

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

VUKOVIC JOVANA
PAPOVIC DRAGAN

15.11.2022. - 19.30

0 - 3

SREM

CRVENA ZVEZDA



VI KOLO

11.11.2022. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

11.11.2022. - 18.30

11.11.2022. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

SPARTAK

ZOTOVIC SVETLANA
MILOSEVIC MILAN

11.11.2022. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

12.11.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

12.11.2022. - 17.00

12.11.2022. - 17.00

ZOK NOVI SAD

1 - 3

ZELEZNICAR

SPASIC PREDRAG
RADOVANOVIC ZORAN

12.11.2022. - 17.00

1 - 3

ZOK NOVI SAD

ZELEZNICAR

12.11.2022. - 17.00

MASTER-Zemun

12.11.2022. - 17.00

12.11.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

2 - 3

INDJIJA

SIMIC STANISLAVA
CVETKOVIC VLADIMIR

12.11.2022. - 17.00

2 - 3

PARTIZAN EFBET

INDJIJA

12.11.2022. - 18.00

SH UB

12.11.2022. - 18.00

12.11.2022. - 18.00

UB

3 - 0

SREM

BRKIC NIKOLA
JOVIC VLADIMIR

12.11.2022. - 18.00

3 - 0

UB

SREM

12.11.2022. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

12.11.2022. - 19.00

12.11.2022. - 19.00

TENT

2 - 3

JEDINSTVO S.P.

STOJANAC VLADIMIR
OCENAS JAN

12.11.2022. - 19.00

2 - 3

TENT

JEDINSTVO S.P.

13.11.2022. - 19.00

SRC PINKI

13.11.2022. - 19.00

13.11.2022. - 19.00

AS-BATAJNICA

1 - 3

OMLADINAC

TODOROVIC VLADAN
BALANDZIC PREDRAG

13.11.2022. - 19.00

1 - 3

AS-BATAJNICA

OMLADINAC



VII KOLO

18.11.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.11.2022. - 19.00

18.11.2022. - 19.00

SPARTAK

0 - 3

UB

OCENAS JAN
STOJANAC VLADIMIR

18.11.2022. - 19.00

0 - 3

SPARTAK

UB

19.11.2022. - 16.30

SH INDJIJA

19.11.2022. - 16.30

19.11.2022. - 16.30

INDJIJA

3 - 0

ZOK NOVI SAD

JANKOVIC MIRKO
ROLJ BOZIDAR

19.11.2022. - 16.30

3 - 0

INDJIJA

ZOK NOVI SAD

19.11.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

19.11.2022. - 19.00

19.11.2022. - 19.00

JEDINSTVO - S.P.

3 - 0

AS-BATAJNICA

MILOSEVIC MILAN
LEKO ROBERT

19.11.2022. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO - S.P.

AS-BATAJNICA

19.11.2022. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

19.11.2022. - 19.00

19.11.2022. - 19.00

SREM

0 - 3

TENT

ZOTOVIC SVETLANA
SPASIC PREDRAG

19.11.2022. - 19.00

0 - 3

SREM

TENT

19.11.2022. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

19.11.2022. - 19.00

19.11.2022. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 2

CRVENA ZVEZDA

BALANDZIC ALEKSANDRA
RADOVANOVIC ZORAN

19.11.2022. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR

CRVENA ZVEZDA

20.11.2022. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

20.11.2022. - 18.00

20.11.2022. - 18.00

OMLADINAC

1 - 3

PARTIZAN EFBET

SAVIC DARKO
SUBASIC MIRKO

20.11.2022. - 18.00

1 - 3

OMLADINAC

PARTIZAN EFBET



VIII KOLO

26.11.2022. - 17.00

MASTER-Zemun

26.11.2022. - 17.00

26.11.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

0 - 3

JEDINSTVO S.P.

JOVIC VLADIMIR
POPOVIC TOMISLAV

26.11.2022. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN EFBET

JEDINSTVO S.P.

26.11.2022. - 19.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

26.11.2022. - 19.00

26.11.2022. - 19.00

ZOK NOVI SAD

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

SUBASIC MIRKO
BALANDZIC PREDRAG

26.11.2022. - 19.00

0 - 3

ZOK NOVI SAD

CRVENA ZVEZDA

26.11.2022. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

26.11.2022. - 19.00

26.11.2022. - 19.00

TENT

2 - 3

SPARTAK

TODOROVIC VLADAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

26.11.2022. - 19.00