2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI

2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI

select
SUPER LIGA SENIORI 2022/23 BPŠ SUPERLIGA SENIORI Matches

I KOLO

14.10.2022. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

14.10.2022. - 19.00

14.10.2022. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

TAKOVO

BALANDZIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

14.10.2022. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

TAKOVO

14.10.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

14.10.2022. - 19.00

14.10.2022. - 19.00

SPARTAK SU

3 - 2

RADNICKI DOO

SAVIC DARKO
JOVANCIC BRANISLAV

14.10.2022. - 19.00

3 - 2

SPARTAK SU

RADNICKI DOO

15.10.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

15.10.2022. - 17.00

15.10.2022. - 17.00

VOJVODINA

3 - 0

SPARTAK – Ljig

CVETKOVIC VLADIMIR
ROLJ BOZIDAR

15.10.2022. - 17.00

3 - 0

VOJVODINA

SPARTAK – Ljig

15.10.2022. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

15.10.2022. - 19.00

15.10.2022. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

15.10.2022. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

JEDINSTVO S.P.

15.10.2022. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

15.10.2022. - 19.00

15.10.2022. - 19.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

KARADJORDJE

JANKOVIC MIRKO
JOVIC VLADIMIR

15.10.2022. - 19.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

KARADJORDJE

15.10.2022. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

15.10.2022. - 20.00

15.10.2022. - 20.00

NOVI SAD-MANEKS

1 - 3

PARTIZAN EFBET

STEVANOVIC DJORDJE
OCENAS JAN

15.10.2022. - 20.00

1 - 3

NOVI SAD-MANEKS

PARTIZAN EFBET



II KOLO

21.10.2022. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

21.10.2022. - 19.00

21.10.2022. - 19.00

SPARTAK – Ljig

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

RADOVANOVIC ZORAN
SAVIC DARKO

21.10.2022. - 19.00

1 - 3

SPARTAK – Ljig

CRVENA ZVEZDA

22.10.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 1

PARTIZAN EFBET

SIMIC STANISLAVA
CVETKOVIC VLADIMIR

22.10.2022. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO S.P.

PARTIZAN EFBET

22.10.2022. - 19.00

OS KARADJORDJE

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

KARADJORDJE

1 - 3

NOVI SAD-MANEKS

JOVANCIC BRANISLAV
ROGIC DEJAN

22.10.2022. - 19.00

1 - 3

KARADJORDJE

NOVI SAD-MANEKS

22.10.2022. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

TAKOVO

0 - 3

SPARTAK SU

JOVIC VLADIMIR
JANKOVIC MIRKO

22.10.2022. - 19.00

0 - 3

TAKOVO

SPARTAK SU

22.10.2022. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

22.10.2022. - 19.00

22.10.2022. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 1

RIBNICA

ROLJ BOZIDAR
LEKO ROBERT

22.10.2022. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK

RIBNICA

23.10.2022. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

23.10.2022. - 18.00

23.10.2022. - 18.00

RADNICKI DOO

3 - 0

VOJVODINA

BALANDZIC PREDRAG
STEVANOVIC DJORDJE

23.10.2022. - 18.00

3 - 0

RADNICKI DOO

VOJVODINA



III KOLO

28.10.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

28.10.2022. - 19.00

28.10.2022. - 19.00

SPARTAK SU

2 - 3

MLADI RADNIK

ZOTOVIC SVETLANA
ROGIC DEJAN

28.10.2022. - 19.00

2 - 3

SPARTAK SU

MLADI RADNIK

29.10.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

29.10.2022. - 17.00

29.10.2022. - 17.00

VOJVODINA

3 - 2

TAKOVO

BALANDZIC ALEKSANDRA
SUBASIC MIRKO

29.10.2022. - 17.00

3 - 2

VOJVODINA

TAKOVO

29.10.2022. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

29.10.2022. - 19.00

29.10.2022. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

JOVANCIC BRANISLAV
SAVIC DARKO

29.10.2022. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

JEDINSTVO S.P.

29.10.2022. - 19.00

OS KARADJORDJE

29.10.2022. - 19.00

29.10.2022. - 19.00

KARADJORDJE

0 - 3

PARTIZAN EFBET

PAPOVIC DRAGAN
STOJANAC VLADIMIR

29.10.2022. - 19.00

0 - 3

KARADJORDJE

PARTIZAN EFBET

29.10.2022. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

29.10.2022. - 20.00

29.10.2022. - 20.00

NOVI SAD-MANEKS

3 - 1

SPARTAK – Ljig

POPOVIC TOMISLAV
TODOROVIC VLADAN

29.10.2022. - 20.00

3 - 1

NOVI SAD-MANEKS

SPARTAK – Ljig

30.10.2022. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

30.10.2022. - 18.00

30.10.2022. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

RADNICKI DOO

PETROVIC ALEKSANDAR
ZELENOVIC DJORDJE

30.10.2022. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

RADNICKI DOO



IV KOLO

4.11.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

4.11.2022. - 19.00

4.11.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 2

KARADJORDJE

LEKO ROBERT
JOVIC VLADIMIR

4.11.2022. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO S.P.

KARADJORDJE

5.11.2022. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

SPARTAK – Ljig

1 - 3

PARTIZAN EFBET

ZELENOVIC DJORDJE
PETROVIC ALEKSANDAR

5.11.2022. - 19.00

1 - 3

SPARTAK – Ljig

PARTIZAN EFBET

5.11.2022. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

RADNICKI DOO

3 - 0

NOVI SAD-MANEKS

BICANIN MILAN
POPOVIC TOMISLAV

5.11.2022. - 19.00

3 - 0

RADNICKI DOO

NOVI SAD-MANEKS

5.11.2022. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

TAKOVO

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

OCENAS JAN
ZOTOVIC SVETLANA

5.11.2022. - 19.00

3 - 1

TAKOVO

CRVENA ZVEZDA

5.11.2022. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

5.11.2022. - 19.00

5.11.2022. - 19.00

MLADI RADNIK

1 - 3

VOJVODINA

ROGIC DEJAN
VUKOVIC JOVANA

5.11.2022. - 19.00

1 - 3

MLADI RADNIK

VOJVODINA

6.11.2022. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

6.11.2022. - 19.00

6.11.2022. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

SPARTAK SU

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC PREDRAG

6.11.2022. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

SPARTAK SU



V KOLO

26.10.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

26.10.2022. - 17.00

26.10.2022. - 17.00

VOJVODINA

3 - 0

RIBNICA

MILOSEVIC MILAN
ROGIC DEJAN

26.10.2022. - 17.00

3 - 0

VOJVODINA

RIBNICA

8.11.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

8.11.2022. - 17.00

8.11.2022. - 17.00

NOVI SAD-MANEKS

3 - 2

TAKOVO

BALANDZIC PREDRAG
ROLJ BOZIDAR

8.11.2022. - 17.00

3 - 2

NOVI SAD-MANEKS

TAKOVO

8.11.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

8.11.2022. - 19.00

8.11.2022. - 19.00

SPARTAK SU

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

STOJANAC VLADIMIR
OCENAS JAN

8.11.2022. - 19.00

3 - 0

SPARTAK SU

JEDINSTVO S.P.

9.11.2022. - 19.00

OS KARADJORDJE

9.11.2022. - 19.00

9.11.2022. - 19.00

KARADJORDJE

3 - 0

SPARTAK – Ljig

JANKOVIC MIRKO
SPASIC PREDRAG

9.11.2022. - 19.00

3 - 0

KARADJORDJE

SPARTAK – Ljig

29.11.2022. - 18.00

MASTER-Zemun

29.11.2022. - 18.00

29.11.2022. - 18.00

PARTIZAN EFBET ODLOZENO

3 - 0

RADNICKI DOO ODLOZENO

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

29.11.2022. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN EFBET ODLOZENO

RADNICKI DOO ODLOZENO

13.12.2022. - 19.30

USC Voždovac-Beograd

13.12.2022. - 19.30

13.12.2022. - 19.30

CRVENA ZVEZDA

0 - 3

MLADI RADNIK

LEKO ROBERT
JOVANCIC BRANISLAV

13.12.2022. - 19.30

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

MLADI RADNIK



VI KOLO

11.11.2022. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

11.11.2022. - 19.00

11.11.2022. - 19.00

RIBNICA

3 - 2

CRVENA ZVEZDA

PAPOVIC DRAGAN
POPOVIC TOMISLAV

11.11.2022. - 19.00

3 - 2

RIBNICA

CRVENA ZVEZDA

11.11.2022. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

11.11.2022. - 19.00

11.11.2022. - 19.00

SPARTAK SU

0 - 3

VOJVODINA

ROLJ BOZIDAR
LEKO ROBERT

11.11.2022. - 19.00

0 - 3

SPARTAK SU

VOJVODINA

12.11.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

12.11.2022. - 19.00

12.11.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 1

SPARTAK – Ljig

SAVIC DARKO
ROGIC DEJAN

12.11.2022. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO S.P.

SPARTAK – Ljig

12.11.2022. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

12.11.2022. - 19.00

12.11.2022. - 19.00

RADNICKI DOO

3 - 1

KARADJORDJE

VUKOVIC JOVANA
JOVANCIC BRANISLAV

12.11.2022. - 19.00

3 - 1

RADNICKI DOO

KARADJORDJE

12.11.2022. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

12.11.2022. - 19.00

12.11.2022. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

NOVI SAD-MANEKS

STEFANOVIC DJORDJE
BALANDZIC ALEKSANDRA

12.11.2022. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

NOVI SAD-MANEKS

13.11.2022. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

13.11.2022. - 18.00

13.11.2022. - 18.00

TAKOVO

1 - 3

PARTIZAN EFBET

PETROVIC ALEKSANDAR
BICANIN MILAN

13.11.2022. - 18.00

1 - 3

TAKOVO

PARTIZAN EFBET



VII KOLO

19.11.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.11.2022. - 17.00

19.11.2022. - 17.00

VOJVODINA

3 - 1

JEDINSTVO S.P.

BICANIN MILAN
STEVANOVIC DJORDJE

19.11.2022. - 17.00

3 - 1

VOJVODINA

JEDINSTVO S.P.

19.11.2022. - 17.00

MASTER-Zemun

19.11.2022. - 17.00

19.11.2022. - 17.00

PARTIZAN EFBET

3 - 1

MLADI RADNIK

JOVANCIC BRANISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

19.11.2022. - 17.00

3 - 1

PARTIZAN EFBET

MLADI RADNIK

19.11.2022. - 19.00

OS KARADJORDJE

19.11.2022. - 19.00

19.11.2022. - 19.00

KARADJORDJE

3 - 0

TAKOVO

TODOROVIC VLADAN
POPOVIC TOMISLAV

19.11.2022. - 19.00

3 - 0

KARADJORDJE

TAKOVO

19.11.2022. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

19.11.2022. - 19.00

19.11.2022. - 19.00

SPARTAK – Ljig

0 - 3

RADNICKI DOO

CVETKOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

19.11.2022. - 19.00

0 - 3

SPARTAK – Ljig

RADNICKI DOO

19.11.2022. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.11.2022. - 20.00

19.11.2022. - 20.00

NOVI SAD-MANEKS

1 - 3

RIBNICA

ROGIC DEJAN
BRKIC NIKOLA

19.11.2022. - 20.00

1 - 3

NOVI SAD-MANEKS

RIBNICA

20.11.2022. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

20.11.2022. - 18.00

20.11.2022. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

2 - 3

SPARTAK SU

BALANDZIC PREDRAG
STEVANOVIC DJORDJE

20.11.2022. - 18.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK SU



VIII KOLO

25.11.2022. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

25.11.2022. - 17.00

25.11.2022. - 17.00

OK VOJVODINA

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
RADOVANOVIC ZORAN

25.11.2022. - 17.00

3 - 1

OK VOJVODINA

CRVENA ZVEZDA

25.11.2022. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

25.11.2022. - 19.00

25.11.2022. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

1 - 3

RADNICKI DOO

STOJANAC VLADIMIR
ROLJ BOZIDAR

25.11.2022. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO S.P.

RADNICKI DOO

25.11.2022. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

25.11.2022. - 19.00

25.11.2022. - 19.00

RIBNICA

3 - 1

PARTIZAN EFBET

SIMIC STANISLAVA
CVETKOVIC VLADIMIR

25.11.2022. - 19.00

3 - 1